Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pnd
16.07.2009 15:26

Polnord szuka inwestorów

Zarząd Polnordu zdecydował o rozpoczęciu poszukiwań potencjalnych inwestorów, zainteresowanych objęciem do 1.231.028 imiennych warrantów subskrypcyjnych spółki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Yuri Arcurs/Dreamstime.com)

Zarząd Polnordu zdecydował o rozpoczęciu poszukiwań potencjalnych inwestorów, zainteresowanych objęciem do 1.231.028 imiennych warrantów subskrypcyjnych spółki. Polnord pozyskane środki zamierza przeznaczyć na zakup działek oraz na finansowanie projektów deweloperskich.

_ Biorąc pod uwagę ilość i wartość pojawiających się na rynku atrakcyjnych możliwości zakupów gruntów, celem zarządu spółki jest pozyskanie dodatkowych środków, które wraz ze środkami pozyskanymi z przeprowadzonej niedawno emisji akcji serii N zostaną przeznaczone na realizację strategii spółki, przede wszystkim w zakresie akwizycji działek pod projekty deweloperskie oraz zapewnienia częściowego sfinansowania kosztów ich późniejszej realizacji _ - podała spółka w komunikacie.

Objęcie do 1.231.028 imiennych warrantów subskrypcyjnych uprawniałoby do zapisu na łącznie nie więcej niż 1.231.028 nowych akcji w kapitale zakładowym spółki.

Tagi: pnd, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz