Notowania

technologie
14.06.2018 13:33

QubicGames ma licencję na wydanie gry 'Odium To the Core' na Nintendo Switch

Warszawa, 14.06.2018 (ISBnews) - QubicGames zawarł z firmą Dark-1 DOO umowę wydawniczą, określającą szczegóły przystosowania i wydania gry "Odium To the Core" na konsolę Nintendo Switch, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W zamian za udzielenie licencji na wydanie gry developer otrzyma od emitenta wynagrodzenie w postaci revenue share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry). [...] Premiera gry w wersji na platformę Nintendo Switch planowana jest w IV. kwartale 2018 roku. Planowana cena gry to 4.99 USD/4.99 EUR/500 JPY" - czytamy w komunikacie.

"Odium To the Core" jest jednoprzyciskową grą typu "reach the point" opartą na muzyce, dostępną na komputery PC/Mac na platformie Steam. Recenzje gry na platformie Steam na dzień sporządzenia raportu są oznaczone jako "pozytywne" (100% graczy poleca grę), podano także.

QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.

 

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz