Notowania

technologie
02.11.2016 08:18

Sąd Okręgowy uchylił postanowienie o umorzeniu postępowania upadłościowego Hawe

Podziel się
Dodaj komentarz

Zarządca Hawe otrzymał postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy o uchyleniu postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych o umorzeniu postępowania z wniosku wierzyciela SG Legal Sierota Gugała Sp.j. (wierzyciel) o ogłoszenie upadłości spółki, wynika z komunikatu Hawe.

,,Uchylając zaskarżone postanowienie sąd przekazał sprawę do Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie w celu ponownego rozpoznania" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej wierzyciel złożył zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy X Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 21 czerwca 2016 r. o umorzeniu postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości spółki obejmującej likwidację majątku.

Grupa kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz