Notowania

technologie
11.10.2017 08:31

Sii chce zatrudnić 500 osób w ciągu najbliższego półrocza

Podziel się
Dodaj komentarz

Sii planuje powiększyć zespół o kolejne 500 osób w ciągu najbliższych 6 miesięcy, podała firma.

"Sii - jeden z największych pracodawców IT w Polsce przekroczył właśnie liczbę 3 000 pracowników. Spółka zatrudnia średnio 120 specjalistów na miesiąc i ciągle przyspiesza tempo rozwoju. W ciągu najbliższych 6 miesięcy Sii planuje powiększyć swój zespół o kolejne 500 osób. Nowe miejsca pracy zostaną utworzone w: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Katowicach, Łodzi i Rzeszowie" - czytamy w komunikacie.

Sii rekrutuje przede wszystkim doświadczonych ekspertów technologicznych z wieloletnim stażem. Na pracę mogą liczyć programiści m.in. takich technologii jak: Java, .NET, Python, C++, czy Embedded. Poszukiwani są również testerzy manualni i automatyczni, front-end developerzy, a także kierownicy projektów i kierownicy sprzedaży. Największe szanse na zatrudnienie mają osoby, które biegle władają językiem angielskim i dobrze odnajdują się w międzynarodowym środowisku, podano także.

Sii jest dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Specjaliści Sii realizują projekty dla firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu. Posiada w Polsce 8 biur: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz