Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Spółka Marvipolu ma list intencyjny ws. sprzedaży Panattoni Park Warsaw

0
Podziel się
Spółka Marvipolu ma list intencyjny ws. sprzedaży Panattoni Park Warsaw
bEhTmnPF

Spółka pośrednio zależna Marvipolu - Industrial Center 37 (spółka celowa) - podpisała z oferentem list intencyjny, którego przedmiotem jest określenie ogólnych warunków transakcji dotyczącej sprzedaży centrum logistyczno-magazynowego o nazwie Panattoni Park Warsaw w Jawczycach, w pobliżu węzła Konotopa, podała spółka.

"Oferent jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, jednak z uwagi na ochronę własnych interesów i dobro negocjacji nie wyraził zgody na upublicznienie na obecnym etapie swoich danych. Zgodnie z postanowieniami listu intencyjnego spółka celowa zobowiązała się do udzielenia oferentowi wyłączności na prowadzenie negocjacji, do czasu zamknięcia transakcji bądź do rezygnacji którejkolwiek ze stron z negocjacji. Po podpisaniu listu intencyjnego oferent rozpocznie proces due diligence nieruchomości. Umowa sprzedaży zostanie podpisana, o ile strony osiągną porozumienie co do wszystkich istotnych warunków sprzedaży" - czytamy w komunikacie.

Na ten moment nie została uzgodniona ostateczna wartość transakcji, natomiast emitent szacuje, że jej wartość, o ile dojdzie do zawarcia umowy sprzedaży, przekroczy 10% kapitałów własnych, podano również.

bEhTmnPH

Obiekt przy węźle dróg A2 i S8 składa się z dwóch budynków magazynowo-produkcyjnych oraz budowli i urządzeń stanowiących infrastrukturę towarzyszącą. Powstał w ramach przedsięwzięcia zrealizowanego wspólnie przez spółki zależne emitenta, to jest Industrial Center 37 i Marvipol Estate, ze spółką PG Europe S.a.l.r w Luksemburgu.

Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów, jest też importerem i dystrybutorem samochodów. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r. W 2015 r. spółka miała 694,17 mln zł skonsolidowanych przychodów.

bEhTmnQi
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)