Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ron
02.11.2009 08:56

Spółki Ronsona spłacą kredyt Pekao

Spółki spłacą 25,5 mln zł z 45,6 mln zł kredytu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)

Spółki zależne zarejestrowanego w Holandii dewelopera mieszkaniowego Ronson Europe przewidują zawarcie kolejnego aneksu do umowy kredytu z Bankiem Pekao SA, który będzie regulował warunki jego prolongaty, poinformowała spółka w komunikacie. Spółki spłacą 25,5 mln zł z 45,6 mln zł kredytu.

_ W związku z zakończoną ofertą nowoemitowanych akcji spółki i warrantów uprawniających do zamiany na akcje, w wyniku której spółka pozyskała środki w kwocie ponad 72,5 mln zł. [...] Spółki zależne wystawiły dyspozycje spłaty części kredytu na łączną kwotę 25,5 mln zł. Jednocześnie zarząd spółki prowadzi zaawansowane rozmowy z bankiem Pekao SA zmierzające do jak najszybszego podpisania aneksu _ - czytamy w komunikacie.

Wcześniej Ronson informował, że spółki: Ronson Development City Sp. z o.o., Ronson Development Conception Sp. z o.o. oraz Ronson Development Sp. z o.o. - Landscape Sp. k. przewidują podpisanie aneksu do umowy z Pekao do 31 października.

Spółka miała 6,12 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2009 roku wobec 2,49 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 42,07 mln zł wobec 22,93 mln zł rok wcześniej.

Tagi: ron, peo, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz