Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sygnity stworzy system dla KE. Za 45 mln złotych

0
Podziel się

Konsorcjum z udziałem Sygnity podpisało umowę ramową na rozwój, analizę i wsparcie systemów informatycznych jednostek Komisji Europejskiej.

Sygnity stworzy system dla KE. Za 45 mln złotych
(Extra Ketchup/CC/Flickr)
bDAfbvcl

Konsorcjum z udziałem Sygnity podpisało umowę ramową na rozwój, analizę i wsparcie systemów informatycznych jednostek Komisji Europejskiej. Szacowany całkowity budżet projektu wynosi 74,9 mln euro (ok. 307 mln euro), z czego 11 mln zł (ponad 45 mln zł) przypadnie na na Sygnity.

Liderem konsorcjum jest spółka European Dynamics, a pozostałe firmy to: Ibermatica, Novabase Consulting i Desenvolvimento E Operacao De Sistemas De Informacao.

Umowa została zawarta na okres dwóch lat, z możliwością przedłużenia na dwa kolejne okresy roczne. Poszczególne projekty, w ramach zawartej umowy, będą prowadzone na podstawie zleceń składanych przez Komisję Europejską.

bDAfbvcn

Sygnity będzie odpowiedzialne za realizację zadań m.in. z zakresu jakości, audytu, bezpieczeństwa i analizy potrzeb.

Projekt będzie przeprowadzony m.in. dla jednostek Komisji Europejskiej zlokalizowanych w dziewięciu miastach na terenie UE, Europejskiej Rady do Spraw Badań Naukowych i Agencji Wykonawczej ds. Badań Naukowych.

bDAfbvct
bDAfbvcO
Źródło:
KOMENTARZE
(0)