Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

T-Bull opublikuje prospekt emisyjny w środę

0
Podziel się

T-Bull opublikuje prospekt emisyjny w środę, 27 czerwca, w formie elektronicznej na swojej stronie internetowej oraz stronie internetowej podmiotu oferującego oraz koordynującego, tj. Trigon Dom Maklerski, podała spółka.

T-Bull opublikuje prospekt emisyjny w środę
bEhBPpIR

Pierwotnie publikacja prospektu zaplanowana była na 26 czerwca.

W ub. tygodniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny T-Bull sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji serii F oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii B, D, E i F oraz praw do akcji serii F.

W połowie grudnia ub. roku akcjonariusze T-Bull zdecydowali o ubieganiu się o dopuszczenie akcji do obrotu na rynku głównym GPW. Wyrazili też zgodę na emisję do 100 tys. nowych akcji serii F i zaoferowanie ich w ofercie publicznej. Emisja akcji serii F nastąpi w formie subskrypcji otwartej przeprowadzanej w drodze oferty publicznej, z pozbawieniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy.

bEhBPpIT

Spółka podawała wcześniej, że środki przeznaczone zostaną na zwiększenie skali działalności operacyjnej spółki, zwiększenie zatrudnienia oraz wzbogacenie portfolio produkowanych gier.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect od października 2016 r.

bEhBPpJu
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)