Notowania

technologie
13.08.2018 08:22

Ultimate Games zawarł umowę o współpracy na wydanie trzech gier

Ultimate Games zawarł m.in. z PlayWay umowę o współpracy na wydanie gier: "Unlucky 7", "Bad Dream: Fever" oraz "Escape Doodland", podała spółka. Zgodnie z umową, Ultimate Games będzie pełnić rolę ogólnego nadzoru nad procesem produkcji, marketingu oraz będzie wydawcą gier. Spółce z tego tytułu przysługuje określony procent zysków ze sprzedaży gier.

Podziel się
Dodaj komentarz

"'Unlucky 7' to gra autorstwa studia Puzzling Dream, twórców m.in. 'The Way'. Premiera wersji PC planowana jest na I kw. 2019 r. 'Bad Dream: Fever' - jest tworzone przez Desert Fox i jest kontynuacją gry 'Bad Dream: Coma'. 'Bad Dream: Coma' została wydana na platformie STEAM w marcu 2017 r. i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem graczy - 95% ocen pozytywnych. [...] Premiera wersji PC planowana na październik 2018 r. 'Escape Doodland' jest autorstwa studia appSide Down. Gra ma za sobą udaną kampanie na platformie Kickstarter - zebrane ponad 10 tys. dolarów. Premiera wersji PC planowana na październik 2018 r." - czytamy w komunikacie.

Zakontraktowanie tych gier do wydania przez Ultimate Games to ważny element przyjętego modelu działania spółki polegającego na produkcji i wydawaniu wielu niskobudżetowych tytułów w ciągu roku na różne platformy, tj. PC, mobile, konsole, podano również.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz