Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
14.08.2018 10:34

Ultimate Games zawarło umowę wydawniczą gry 'Mech Rage' z Drageus Games

Ultimate Games zawarło umowę wydawniczą z Drageus Games dla gry "Mech Rage" na platformę Steam, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Na mocy powyższej umowy emitent będzie odpowiedzialny za marketing i wydanie gry 'Mech Rage' w wersji PC na platformie Steam" - czytamy w komunikacie.

Premiera gry planowana jest na IV kw. 2018 r. Dokładny termin premiery pełnej wersji gry na platformie Steam zostanie podany osobnym raportem, podano także.

"W zamian za działania opisane w umowie emitentowi przysługuje określony % zysków ze sprzedaży gry. Strony zakładają sukcesywne zwiększanie współpracy i zawieranie umów na kolejne gry" - czytamy dalej.

Zakontraktowanie kolejnej gry do wydania przez emitenta to ważny element przyjętego modelu działania spółki polegającego na produkcji i wydawaniu wielu niskobudżetowych tytułów w ciągu roku na różne platformy, tj. PC, mobile, konsole, wskazano również.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz