Notowania

technologie
27.07.2016 11:54

Umowa spółki zależnej Cube.ITG ze Śląską Siecią Metropolitalną weszła w życie

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 27.07.2016 (ISBnews) - Umowa Data Techno Park (DTP), spółki zależnej Cube.ITG, ze Śląską Siecią Metropolitalną na dostawę i montaż sprzętu w ramach rozbudowy projektu Centrum Usług Wspólnych weszła w życie, podał Cube.ITG.

"Cube.ITG powziął informację o pozyskaniu przez zamawiającego finansowania umożliwiającego realizację zawartej umowy. W związku z powyższym spełnił się warunek zawieszający umowy, wskutek czego umowa [...] weszła w życie" - czytamy w komunikacie.

Przedmiotem umowy jest rozbudowa Centrum Usług Wspólnych jako samorządowej platformy świadczenia dojrzałych e-usług publicznych oraz digitalizacji zasobów w celu zapewnienia otwartego dostępu do ich postaci cyfrowej.

Cube.ITG koncentruje się na wdrażaniu i integracji rozwiązań aplikacyjnych (zarówno własnych, jak i firm trzecich), głównie wśród dużych podmiotów. Spółka realizuje projekty głównie w bankowości, telekomunikacji, energetyce, handlu, administracji publicznej i sektorze ochrony zdrowia. Spółka przeniosła się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect w 2014 roku.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz