Notowania

budownictwo
26.09.2016 08:53

Unibep ma umowę na budowę w Norwegii budynku mieszkalnego za ok. 15,8 mln zł

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 26.09.2016 (ISBnews) - Unibep podpisał umowy na realizację budynku w technologii modułowej w ramach inwestycji pod nazwą "Dockside bygg D" w miejscowości Tonsberg w Norwegii. Zamawiającym jest Selvaag Bolig Vestfold AS. Wartość umowy wynosi 33,7 mln NOK netto, co stanowi równowartość ok. 15,8 mln zł, podał Unibep.

"Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie i wykonanie pod klucz budynku mieszkalnego w technologii modułowej. W budynku o wysokości 5 kondygnacji naziemnych znajdą się łącznie 52 lokale mieszkalne. Wartość umowy wynosi 33,7 mln NOK netto, co stanowi równowartość ok. 15,8 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Przewidywane rozpoczęcie prac projektowych zostało ustalone na III kwartał 2016 r., prac budowlanych na II kwartał 2017 roku, natomiast zakończenie prac zaplanowano w IV kwartale 2017 roku.

Umowa może zostać rozwiązana bez konsekwencji dla stron w przypadku, gdy zamawiający nie uzyska pozwolenia na budowę.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,24 mld zł w 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz