Notowania

budownictwo
19.05.2016 08:44

Unibep zrealizuje projekt 'Drivhusveien' w Norwegii za ok. 29,6 mln zł

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 19.05.2016 (ISBnews) - Unibep podpisał umowę na realizację w technologii modułowej budynków w ramach inwestycji pod nazwą "Drivhusveien" w miejscowości Trondheim w Norwegii, podała spółka. Wartość umowy wynosi 62,5 mln NOK netto, tj. równowartość ok. 29,6 mln zł.

"Zamawiającym jest Heimdal Bolig AS z siedzibą w Heimdal koło Trondheim w Norwegii. Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie i wykonanie pod klucz 3 budynków mieszkalnych w technologii modułowej. W budynkach o wysokości 3 i 4 kondygnacji naziemnych znajdzie się łącznie 60 lokali mieszkalnych" - czytamy w komunikacie.

Wartość umowy wynosi 62,5 mln NOK netto, co stanowi równowartość 29,6 mln zł, podano także.

Unibep podał, że przewidywane rozpoczęcie prac projektowych zostało ustalone na II kwartał 2016 r. a przewidywane rozpoczęcie prac budowlanych rozpocznie się w I kwartale 2017 roku.

Inwestycja stanowi kolejny projekt realizowany przez Unibep dla grupy kapitałowej Heimdal Bolig AS.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,24 mld zł w 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz