Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
31.12.2018 13:05

Unimot: Sieć AVIA liczy obecnie 42 stacje, w styczniu dołączy 6 kolejnych

Po przystąpieniu kolejnych 4 partnerów, franczyzowa sieć stacji paliw AVIA, rozwijana w Polsce przez Unimot, liczy obecnie 42 obiekty, podała spółka. W styczniu liczba ta ma wzrosnąć do 48.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W okresie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem do sieci AVIA przyłączyli się właściciele kolejnych stacji paliw. Tym samym czerwony szyld AVIA już wkrótce pojawi się w placówkach zlokalizowanych w: Chorzowie (Śląskie), Proszowicach (Małopolskie), Rykach (Lubelskie) oraz w Bielsku Podlaskim (Podlaskie). W ostatnim dniu roku 2018 sieć AVIA liczy 42 stacje, a w całym mijającym roku przyłączyło się do niej 27 partnerów" - czytamy w komunikacie.

"W wyniku intensywnych działań naszego zespołu ds. rozwoju sieci AVIA, zyskaliśmy kolejnych czterech franczyzobiorców. Zakładaliśmy, że do końca bieżącego roku sieć AVIA będzie dysponowała 48 stacjami, jednak z uwagi na okres świąteczny finalizacja ostatnich umów okazała się utrudniona. Nie zmienia to faktu, że mamy zapewnienie kolejnych partnerów o przystąpieniu do sieci AVIA, dzięki czemu jeszcze w styczniu będziemy posiadali w sieci 48 placówek" - zapowiedział prezes Adam Sikorski, cytowany w komunikacie.

Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. W marcu 2017 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW po przejściu z NewConnect.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
31-12-2018

heniekprzy monopolu Orlenu , legalna firma paliwowa to żaden biznes, chyba że pralnia

31-12-2018

poinfow przyszłym roku skończy się dynamiczny rozwój........

Rozwiń komentarze (2)