Notowania

giełda
13.09.2018 14:42

Vienna House zainwestowała ok. 4 mln euro w hotele w Polsce w 2018 r.

Vienna House zainwestowała ponad 4 mln euro w podniesienie standardu trzech swoich polskich hoteli w Krakowie i Katowicach w 2018 r., podała firma. Na przyszły rok planuje kolejne inwestycje.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W 2018 r. Vienna House zainwestowała ponad 4 mln euro w renowację trzech z pięciu hoteli w Polsce - Vienna House Andel's Cracow oraz Vienna House Easy Cracow i Katowice" - czytamy w komunikacie.

"Polski rynek hotelarski staje się coraz bardziej konkurencyjny. Vienna House jest jedną z największych sieci hotelowych w Polsce, jednakże każdy z naszych hoteli posiada swój własny charakter i design. Naszym głównym celem jest inspirować naszych gości, również poprzez ciągłe udoskonalanie standardu i oferowanie nowych usług. W 2019 r. Vienna House będzie kontynuować inwestycje w Polsce. Planujemy odświeżenie pokoi w Vienna House Andel's Cracow i remont części wspólnej w Vienna House Easy Cracow. Również nadmorski Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje przejdzie generalną renowację" - poinformował dyrektor regionalny Tomasz Piórkowski, cytowany w materiale.

Vienna House, największa grupa hotelarska Austrii, posiada i prowadzi indywidualne hotele miejskie i ośrodki wypoczynkowe. Firma zatrudnia 2 400 pracowników w 9 krajach.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz