Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W-M SSE: Bruss Polska zainwestuje min. 10 mln zł w zakładzie w Mrągowie

0
Podziel się:

Bruss Polska otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (W-M SSE), na mocy którego planuje poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 10 mln zł oraz utrzymanie zatrudnienia na poziomie 367 osób, podała Strefa. Projekt będzie realizowany w Mrągowie na nieruchomości o powierzchni 2,5799 ha.

W-M SSE: Bruss Polska zainwestuje min. 10 mln zł w zakładzie w Mrągowie
bEKQRYwR

"Przedsiębiorstwo zamierza rozbudować istniejący zakład i zwiększyć jego moce produkcyjne. Projekt zakłada rozbudowę hali produkcyjno-magazynowej, budowę nowych pomieszczeń laboratorium oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych. Zakupione również zostaną nowe maszyny i urządzenia oraz wyposażenie laboratorium" - czytamy w komunikacie.

Dokument został podpisany przez prezesa W-M SSE Grzegorza Smolińskiego oraz wiceprezes Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg i odebrany przez pełnomocnika Bruss Polska Małgorzatę Rentflejsz, podano również.

Bruss Polska Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej grupy Bruss zajmującej się produkcją komponentów do samochodów. Przedmiot działalności przedsiębiorstwa to m.in. produkcja systemów uszczelniających, uszczelek, modułów pokrycia i innych akcesoriów przemysłu motoryzacyjnego. Spółka zajmuje się również wytwarzaniem form i narzędzi do produkcji uszczelek z gumy i tworzyw sztucznych. Części produkowane w zakładzie można znaleźć w takich markach samochodowych, jak Volkswagen czy Ford.

bEKQRYxu
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)