Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Warimpex skończył realizację projektów deweloperskich w Petersburgu, Budapeszcie

0
Podziel się
Warimpex skończył realizację projektów deweloperskich w Petersburgu, Budapeszcie
bEhTTxmJ

Warimpex ukończył realizację projektów deweloperskich w Petersburgu i Budapeszcie i przekazała najemcom powierzchnie biurowe, poinformowała spółka.

"Ukończone projekty będą miały pozytywny wpływ na nasze przychody ze sprzedaży biurowców (segment Investment Properties) w drugim półroczu 2015 r." - powiedział prezes Franz Jurkowitsch.

Projekt w Petersburgu był realizowany przez firmę Zao Avielen A.G. - podmiot typu joint venture Warimpex (55%), CA Immo Group (35%) i UBM (10%). Na terenie airportcity powstał biurowiec Zeppelin zrealizowany jako biurowiec klasy A gdzie na 13 kondygnacjach znajduje się ok. 16 000 m2 powierzchni do wynajęcia.

bEhTTxmL

Biurowiec Erzsébet Office w Budapeszcie, oferuje 14 500 m kw. gdzie 12 250 m2 zostało wynajęte węgierskiej firmie ubezpieczeniowej Groupama Garancia Insurance Private Co. Ltd.

Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG jest spółką - zarejestrowaną w Austrii - zajmującą się zarządzaniem i obrotem nieruchomościami komercyjnymi, skupioną głównie na sektorze nieruchomości hotelowych w Europie Środkowej i Wschodniej.

bEhTTxnm
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)