Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Waryński sprzedał 312 lokali w okresie VIII 2015- VII 2016, uruchomił budowę 332

0
Podziel się:
Waryński sprzedał 312 lokali w okresie VIII 2015- VII 2016, uruchomił budowę 332

Grupa Waryński sprzedała w okresie sierpień 2015 - lipiec 2016 łącznie 312 lokali oferowanych w ramach czterech faz inwestycji Miasto Wola oraz dwóch etapów projektu Stacja Kazimierz na Woli w Warszawie, podała spółka. W tym czasie deweloper uruchomił wraz z partnerami 3 fazy projektów o łącznej liczbie 332 mieszkań.

"Za nami kolejny bardzo udany rok. Najlepszym tego potwierdzeniem są wyniki sprzedaży oraz utrzymujące się na wysokim poziomie zainteresowanie klientów kolejnymi mieszkaniami, systematycznie wprowadzanymi do oferty. Jednak wyniki sprzedaży nie są naszym jedynym sukcesem w ostatnich dwunastu miesiącach. Co niezwykle istotne, po raz pierwszy w deweloperskiej historii Grupy Waryński, przekazaliśmy klientom klucze do przygotowanych przez nas mieszkań. Ukończenie realizacji pierwszych faz Miasta Wola i Stacji Kazimierz było krokiem milowym dla naszej firmy potwierdzającym, że z powodzeniem możemy rywalizować na rynku nieruchomości i koordynować proces inwestycyjny na każdym jego etapie" - powiedział prezes Mirosław Łoziński, cytowany w komunikacie.

W sprzedaży dostępne są obecnie mieszkania 4 faz inwestycji Grupy Waryński. W drugiej części projektu Miasto Wola (budynek B) swoich nabywców znalazło już 110 ze 113 oferowanych lokali. W trzeciej fazie tej inwestycji - budynku C - w którym dostępne były 132 mieszkania, firma sprzedała 90 z nich. Z kolei, w budynku D sprzedanych zostało już 25 mieszkań w ciągu pierwszych zaledwie kilkunastu dni. Jeśli chodzi natomiast o inwestycję Stacja Kazimierz, w ofercie pozostaje II etap projektu, w którym swoich nabywców znalazło 100 ze 111 zaplanowanych lokali, podano również.

Grupa Waryński prowadzi obecnie dwa niezależne projekty mieszkaniowe na Odolanach, w ramach których w perspektywie kilku lat powstanie blisko 1,5 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej niemal 100 tys. m2. Pierwszy - Miasto Wola, w który docelowo znajdzie się ok. 820 mieszkań, współtworzony jest ze spółką Dantex. Druga inwestycja - Stacja Kazimierz to z kolei wspólny projekt Grupy Waryński i firmy Polnord, zakładający powstanie ok. 650 lokali mieszkalnych, przypomniano.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)