Notowania

giełda
24.10.2017 08:29

Work Service rozpoczął proces sprzedaży Exact Systems

Podziel się
Dodaj komentarz

Work Service rozpoczął proces sprzedaży spółki zależnej Exact Systems we współpracy z doradcą Blackwood Capital Group, podała grupa.

'Wśród inwestorów, z którymi skontaktował się Blackwood Capital Group znajdują się zarówno podmioty polskie, jak i zagraniczne, inwestorzy strategiczni i finansowi" - czytamy w komunikacie

Work Service szacuje, że proces wyboru ewentualnej oferty i sprzedaży powinien się zamknąć w ciągu 6-9 miesięcy od dnia jego rozpoczęcia.

W lipcu 2017 r. Work Service podał, że rozważa różne opcje strategiczne w zakresie przyszłości spółki zależnej Exact Systems, w tym m.in. transakcje typu M&A i transakcje związane z potencjalnym pozyskaniem inwestora strategicznego dla tego podmiotu.

Od momentu założenia w 2004 roku Grupa Exact Systems jest kierowana przez dwóch założycieli - Pawła Gosa (prezes zarządu) oraz Lesława Walaszczyka (wiceprezes zarządu). Obecnie pakiet większościowy posiada Work Service.

Work Service jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz