Notowania

budownictwo
24.02.2016 11:02

ZSChiM Piotrowice II złożył wniosek do UOKiK o zgodę na przejęcie PW Alpol

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 24.02.2016 (ISBnews) - Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych Piotrowice II złożył w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o przejęcie kontroli nad nad Przedsiębiorstwem Wielobranżowym Alpol sp. z o.o. z siedzibą w Sitkówce, podał Urząd.

Wniosek wpłynął 22 lutego br., sprawa jest w toku.

"Koncentracja polega na przejęciu przez Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych 'Piotrowice II' sp. z o.o. z siedzibą w Tarnobrzegu bezpośredniej kontroli nad Przedsiębiorstwem Wielobranżowym 'Alpol' sp. z o.o. z siedzibą w Sitkówce oraz pośredniej kontroli nad ,,ALPOL GIPS" sp. z o.o. z siedzibą w Fidorze. Przejęcie kontroli ma nastąpić w drodze nabycia 100% udziałów w kapitale zakładowym Przedsiębiorstwa Wielobranżowego 'Alpol' sp. z o.o." - czytamy w komunikacie.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Alpol" sp. z o.o. i "Alpol Gips" sp. z o.o. są spółkami powiązanymi kapitałowo prowadzącymi działalność w obszarze produkcji i sprzedaży wyrobów chemii budowlanej, głównie na terenie Polski i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz