Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Większościowy akcjonariusz chce wycofać akcje ATM z obrotu giełdowego

0
Podziel się:

AAW III - większościowy akcjonariusz ATM - rozpoczął przegląd opcji strategicznych związanych z inwestycją w spółkę i zdecydował się podjąć kroki zmierzające do przymusowego wykupu mniejszościowych akcjonariuszy i wycofania akcji z obrotu na giełdzie, podał ATM.

Większościowy akcjonariusz chce wycofać akcje ATM z obrotu giełdowego
bEsqcVpN

"Wśród rozważanych potencjalnych opcji strategicznych znajduje się pozyskanie dla spółki inwestora strategicznego lub inwestora finansowego, który wesprze dalszy rozwój spółki" - czytamy w komunikacie.

Przegląd opcji strategicznych rozpoczęty w maju 2019 r. pokazał, że inwestorzy finansowi i strategiczni w obszarze data center czują się bardziej komfortowo ze spółkami prywatnymi. Z związku z tym AAW zdecydował się podjąć kroki zmierzające do przymusowego wykupu mniejszościowych akcjonariuszy i wycofania akcji ATM z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

"W ramach procesu, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa, dodatkowe informacje na temat spółki i jej podmiotów powiązanych mogą zostać przekazane wybranym podmiotom" - czytamy dalej.

bEsqcVpP

ATM S.A. świadczy usługi telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych. Od 2004 r. spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie.

bEsqcVqq
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)