Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zarząd PKO BH z Pauliną Strugałą jako prezesem powołany na nową kadencję

0
Podziel się:

Rada nadzorcza PKO Banku Hipotecznego powołała w skład zarządu na nową wspólną kadencję, wynoszącą cztery lata: Paulinę Strugałę na stanowisko prezesa, Piotra Kochanka na stanowisko wiceprezesaodpowiedzialnego za sprawy z zakresu zarządzania ryzykiem, Agnieszkę Krawczyk na stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za tworzenie i obsługę produktu oraz sprawy z zakresu finansów. 

Zarząd PKO BH z Pauliną Strugałą jako prezesem powołany na nową kadencję

"Zgodnie z podjętymi uchwałami wyżej wymienione osoby zostały powołane na wskazane stanowiska w zarządzie banku, na wspólną, czteroletnią kadencję zarządu banku, rozpoczynającą się z dniem następującym po dniu odbycia walnego zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za rok obrotowy kończący się 31 grudnia 2018 r." - czytamy w komunikacie.

PKO Bank Hipoteczny jest spółką w 100% zależną od PKO Banku Polskiego i specjalizuje się w złotowych kredytach mieszkaniowych. Jego głównym celem jest pozyskiwanie długoterminowego finansowania poprzez emisję listów zastawnych. PKO Bank Hipoteczny rozpoczął działalność operacyjną w kwietniu 2015 roku i obecnie jest największym emitentem listów zastawnych w Polsce.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)