Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|
aktualizacja

10 zł za toaletę w Zakopanem. "Cieszę się, że temat wybił jak szambo"

- Cieszę się, że temat toalety publicznej w Zakopanem, za którą trzeba zapłacić 10 zł, wybił jak szambo. Tak chyba można powiedzieć - powiedziała w programie "Newsroom WP" Agata Wojtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej. - Po raz pierwszy usłyszałam ze strony władz miasta, że zostanie wybudowanych co najmniej pięć miejskich toalet. To super, bo są naprawdę bardzo potrzebne. Tego bardzo brakuje w mieście. Cała ta sytuacja pokazała, jak trudno prowadzić biznes w Polsce. Łatwo zaś oceniać, tym bardziej z perspektywy finalnej ceny. Nikt, kto kupuje w sklepie pęczek pietruszki, nie zastanawia się, ile kosztowało wytworzenie tego produktu. Przy okazji tej drogiej toalety zostało poruszonych bardzo wiele tematów. Nie ma takiego produktu, usługi, której nie dotknęłaby inflacja. Nie da się wyprodukować usługi turystycznej bez kalkulacji kosztów poszczególnych elementów, które na cenę się składają. Ze strony przedsiębiorcy to jest prawdziwa gimnastyka -...

rozwiń
178
Podziel się:
KOMENTARZE
(178)
Bogdan
rok temu
Turyści róbcie mieszkańcom w klatkach schodowych i zostawcie kartkę "sorry nie było mnie stać dać 10zl za waszą toaletę" zakopiański luksusowy toaletowy zakątek.
Hania
rok temu
Ja nigdy nie płacę za takie toalety. Wolę is. Do kawiarni lub baru kupić kawę lub herbatę i mieć toaletę w cenie kawy za 10zl.
Slipitu
rok temu
Zdzierstwo w najczystszej postaci.
Dozorca
rok temu
Ja chodzę w dresach i klocka zawsze można zrobić ,niezależnie od miejsca ,czasami na klatce schodowej lub w piwnicach .Zawsze można do urzędu wejść
Tadek
rok temu
Najgorzej było po Sylwestrze Marzeń ,kolejki długie do toalet i zasrane w koło i pełno zużytych podpasek ,syf konkretny.
...
Następna strona