Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

120 tys. zł za dom wielkości mieszkania. Dwie sypialnie i salon z kominkiem

Jeżeli planujesz budowę niewielkiego domu to ten projekt może okazać się idealny. Takich domów w Polsce będzie przybywać, bo mierzy on 70 m2, a więc na jego budowę nie będzie wymagane pozwolenie. Zapraszamy na kolejny odcinek "Pomysłu na dom".

129
Podziel się:
KOMENTARZE
(129)
Czek-da
rok temu
Za tyle to kupić można psią budę a nie dom mieszkalny, tumanią ludzi takimi ogłoszeniami a tak a propos kominek też zatruwa powietrze...
Sisi
rok temu
Cena sprzed 10 lat chyba. We wrześniu stawialiśmy dom szkieletowy całoroczny na zgłoszenie 35m2. ,fundament we własnym zakresie itd. Już kosztował nas ponad 400 tys. bez działki ! Koszty to też uzbrojenie, wyposażenie, bez tego nie da się przecież.
On-lodz
rok temu
Gdzie taki dom kupię za 120tys nawet w stanie surowym zamkniętym? Oczywiście działkę już mam. Może 2-3lata temu dało się, ale obecnie ...
blednametodol...
rok temu
kolejny clickbaitowy stek bzdur. Taki dom jak na zdjęciu "do zamieszkania" kosztuje faktycznie 300 tys. zł (około 6-7 tys. zł za m2 powierzchni użytkowej) + do tego jeszcze trzeba mieć działkę. W miarę sensownym miejscu wyjdzie całość 8-10 tys zł z m2 czyli drożej niż m2 mieszkania w 90% Polski. Cenę takich domów można od reki sprawdzić w konfiguratorach firm, które takowe budują.
fred
rok temu
120 za dom i 200 za działlkę...
...
Następna strona