Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Avon ma nowego właściciela. Powstał kosmetyczny gigant

12
Podziel się:

Globalny gigant Natura &Co zakończył proces przejęcia firmy Avon Products Inc., tworząc czwartą co do wielkości grupę kosmetyczną na świecie. Za zarządzanie kolejnym etapem rozwoju przedsiębiorstwa będzie odpowiadało nowo powołane kierownictwo.

Avon ma nowego właściciela. Powstał kosmetyczny gigant
(East News, Tomasz Zukowski/East News)
bECRPrfp

Przełomowa transakcja tworzy czwartą co do wielkości firmę kosmetyczną na świecie. Natura &Co, której akcje są notowane na giełdzie B3 w Sao Paulo, 6 stycznia b.r. rozpoczęła również działalność na NYSE (NTCO). Od teraz znane na świecie firmy takie jak Avon, Natura, The Body Shop i Aesop będą funkcjonować w jednej, globalnej grupie. Połączenie znacznie zwiększa zasięg wielokanałowej grupy wielu marek, która stanie się liderem w sektorze sprzedaży bezpośredniej.

Sprzedaż Natura &Co opierała się będzie na działaniach online i offline, których podstawą jest praca ponad 6,3 milionów konsultantek i przedstawicieli. Połączenie zapewniło firmie globalny i wielokanałowy zasięg oraz możliwość oferowania pełnej gamy produktów w kluczowych kategoriach - w ponad 100 państwach na świecie. Co więcej, do firmy należy ponad 3000 sklepów, których funkcjonowanie zapewnia nowej grupie silną pozycję na rynku handlu detalicznego. Natura &Co przewiduje, że roczne przychody brutto sięgną ponad 10 miliardów dolarów.

bECRPrfr

- Firma Natura właśnie skończyła świętować 50. rocznicę istnienia i nie ma lepszego sposobu na otwarcie tego następnego rozdziału w naszej historii niż powitanie firmy Avon w naszej rodzinie. Łączy nas wspólna wizja i pasja do piękna oraz budowania relacji z klientami. Razem będziemy jeszcze silniej działać, czyniąc dobro i dążąc do budowania sprawiedliwszego i piękniejszego świata - podkreślił Luiz Seabra, współzałożyciel firmy Natura.

Zobacz także: Obejrzyj: Innowacyjne rozwiązania w sektorze produkcji lotniczej w Województwie Podkarpackim
bECRPrfx

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bECRPrfS
KOMENTARZE
(12)
Klientka
2 lata temu
Mam kilka ulubionych produktów z Avon które DAŁA MNIE są ok. Ale myślę że nie każdy środek działa na wszystkich. Jedynie szamponów nie polecam bo mnie uczulaja
Anna
2 lata temu
o my God ilu expertów aż głowa boli , może zanim ich użyjecie radziła bym się umyć wcześniej , bo inaczej to fakt ,że śmierdzi.
Osiag
2 lata temu
A ja lubię te kosmetyki.
bECRPrfT
Becia
2 lata temu
Wobec tego co piszecie proszę podać chociaż jeden kosmetyk który nie jest chemiczny
Plebs
2 lata temu
W pracy każda koleżanka używa innych perfum z Avonu...wszystkie pachną tak samo.