Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Marek Kacprzak,Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Awaria "Czajki" to sabotaż lub działanie terrorystów? Gróbarczyk: bądźmy poważni

MPWiK Warszawa składa zawiadomienie do prokuratury ws. awarii oczyszczalni ścieków "Czajka". Mowa o "sabotażu bądź działaniu terrorystycznym". - Bądźmy poważni. Byłem przekonany co do tego, że jeśli nie będzie bajpasu, to pojawi się ponowne uszkodzenie i katastrofa. Mówili o tym fachowcy, pisały Wody Polskie - powiedział w programie WP "Newsroom" minister gospodarki morskiej Marek Gróbarczyk. - Po prostu system źle funkcjonuje, bez przyczyny ten rurociąg nie został przerwany. Zamiast budowy zapasowego rurociągu słyszymy o działaniach terrorystycznych. Zalecałbym większą powagę. Al-Kaida czy kto miałby te rurociągi wysadzać? Po naszych doświadczeniach można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć jakiekolwiek działanie obce. Można za to wskazać niedbalstwo, ignorancję, a przede wszystkim partactwo w wykonaniu tej instalacji - dodał.

195
Podziel się:
KOMENTARZE
(195)
Do roboty kmi...
4 lata temu
Policja zna się na ściekach...dokłada swoja cząstkę! Niech zanurkują i znajdą przyczynę!
Wiadomo
4 lata temu
Awaria Czajki leży w interesie prezesa...
Szanowny Admi...
4 lata temu
Wnoszę o zmianę możliwości klikania w plusy i minusy. Proszę pochylić się nad tym jeśli ma to być w jakikolwiek sposób opiniotwórcze. Moim zdaniem, jeśli nie napisze się komentarza w trzech akapitach lub nie napisze odpowiedzi na czyjś post w tychże trzech akapitach, nie powinno mieć się prawa do klikania w te matematyczne symbole.
BLE BLE
4 lata temu
Maseczki Szumowskiego, drukowanie Sasina... czymś trzeba przykryć to g..no. A Trzaskowski nie miał żadnego wpływu na strukturę i budowę sieci przesyłowej (CZAJKA to odrębny twór MPWiK). Proponuję wnieść zarzuty zarządowi LOT za uziemienie na kilkanaście miesięcy BOEINGÓW 737. To logiczne chyba po wysłuchaniu tego pana.
kaz
4 lata temu
Postawić wysoki mur i zalać WARSZAWĘ
...
Następna strona