Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Baszczyński: pomysł minister Zalewskiej ws. matur to psucie edukacji

- Decyzja o tym, czy matury się odbędą leży po stronie rządu – uważa Krzysztof Baszczyński, wiceprezes ZNP. – To nie jest strajk ZNP, a strajk całej oświaty i to moi koledzy, i koleżanki zdecydują, czy rady pedagogiczne klasyfikacyjne się odbędą. Wiemy, że pani minister chce tak zmienić przepisy, by uczeń bez względu na uzyskaną ocenę końcową, mógł przystąpić do egzaminów maturalnych. To jest psucie polskiej edukacji. I wobec tworzenia takiego dziwactwa rozmawiamy także o tym, by na czas matur zawiesić strajk.

0
0
239
Podziel się
Komentarze (239)
zobacz więcej komentarzy (239)
KOMENTARZE
(239)
Głupota
4 lata temu
Głupota
RÓŻA
4 lata temu
Według mnie, w sytuacji agresywnych działań ZNP wobec młodzieży i dzieci, nie dając im wyboru należy rzeczywiście uruchomić inne środki w postaci dopuszczenia wszystkich młodych ludzi z klas maturalnych, niezależnie od ocen i czy są dopuszczeni przez rady, czy nie do przystąpienia do matur w nagrodę za stresujące sytuacje związane ze strajkami.
Nowy
4 lata temu
Nauczyciele -Wam tylko chodzi o kasę. Uczniami się nie martwcie !!
Nauczyciel ze...
4 lata temu
Pan zBROdNIARZ mówił coś niedawno, że chciałby mediatora. Proponuję Pana Erdogana z Turcji. Jestem pewien, że POstkomuna szybko zrozumie, co oznacza kompromis...
Prawy
4 lata temu
Szantaż to jest przestępstwo. Więc na co czeka prokuratura?
...
Następna strona