Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bon turystyczny. "Wierzę, że jeszcze przed wakacjami"

- Bon turystyczny ma być rozwiązaniem nie tylko na czas covidu, ale i po nim. Myślę, że te 1000 zł jako bon turystyczny się utrzyma - mówił wiceminister rozwoju Krzysztof Mazur. - Wierzę, że uda się to wprowadzić w życie jeszcze przed wakacjami - dodał. Zaznaczył, że wciąż zgłaszane są nowe pomysły, branże starają się przed przedstawić szerszą definicję bonu. - Branża związana z produkcją rowerów przekonuje nas, że w ramach tego bonu powinna być specjalna możliwość bonu na rower - podał przykład wiceminister Mazur.

06-05-2020
0
0
100
Podziel się
Komentarze (100)
zobacz więcej komentarzy (100)
KOMENTARZE
(100)
Pytam
2 lata temu
A czy ja pracująca i odprowadzająca podatek i składki otrzymam taki bon?
nastepna kiel...
2 lata temu
bon na rower........... zaplacisz nim w sklepie, a sklep pieniadze dostanie od rzadu za rok.hahahaha
Matka
2 lata temu
Firma w której pracowałam santowała.Nie wypłaciła wynagrodzeń za ostatnie 2 MSC a zanim sądy ogłoszą upadłość pewnie minie z rok. W obecnych czasach znalezienie pracy jest praktycznie nierealne.I po 23 latach pracy otrzymuję zasiłek w wysokości 888 zł A rząd bredzi o bonach turystycznych.Niech podniosą zasiłki bo te pieniądze chyba tylko na waciki
Degrelle
2 lata temu
Za rowerek przybędzie Pisowi masę wyborców. Polak juz tak ma
wwim
2 lata temu
Uwielbiam takie rozdawanie - najpierw w podatkach zabiorę ci 2000, zjem z tego 1000 i 1000 ci dam - zobacz jaki jestem wspaniałomyślny !!!
...
Następna strona