Trwa ładowanie...
bEpIUSMl

Notowania

Przejdź na

Bon turystyczny. "Wierzę, że jeszcze przed wakacjami"

- Bon turystyczny ma być rozwiązaniem nie tylko na czas covidu, ale i po nim. Myślę, że te 1000 zł jako bon turystyczny się utrzyma - mówił wiceminister rozwoju Krzysztof Mazur. - Wierzę, że uda się to wprowadzić w życie jeszcze przed wakacjami - dodał. Zaznaczył, że wciąż zgłaszane są nowe pomysły, branże starają się przed przedstawić szerszą definicję bonu. - Branża związana z produkcją rowerów przekonuje nas, że w ramach tego bonu powinna być specjalna możliwość bonu na rower - podał przykład wiceminister Mazur.

06-05-2020
0
0
100
Podziel się
Komentarze (100)
zobacz więcej komentarzy (100)
bEpIUSMx
KOMENTARZE
(100)
Pytam
rok temu
A czy ja pracująca i odprowadzająca podatek i składki otrzymam taki bon?
nastepna kiel...
rok temu
bon na rower........... zaplacisz nim w sklepie, a sklep pieniadze dostanie od rzadu za rok.hahahaha
Matka
rok temu
Firma w której pracowałam santowała.Nie wypłaciła wynagrodzeń za ostatnie 2 MSC a zanim sądy ogłoszą upadłość pewnie minie z rok. W obecnych czasach znalezienie pracy jest praktycznie nierealne.I po 23 latach pracy otrzymuję zasiłek w wysokości 888 zł A rząd bredzi o bonach turystycznych.Niech podniosą zasiłki bo te pieniądze chyba tylko na waciki
bEpIUSMP
Degrelle
rok temu
Za rowerek przybędzie Pisowi masę wyborców. Polak juz tak ma
wwim
rok temu
Uwielbiam takie rozdawanie - najpierw w podatkach zabiorę ci 2000, zjem z tego 1000 i 1000 ci dam - zobacz jaki jestem wspaniałomyślny !!!
...
Następna strona