Trwa ładowanie...
bEDRvYoR
Notowania
Przejdź na

Budowa dróg. Polska rozkopana. Kiedy kierowcy pojadą nowymi trasami?

1500 km dróg w budowie, tylko do końca 2021 roku ma zostać oddanych co najmniej 385 km nowych tras. By jeździło się lepiej, teraz kierowcy muszą znosić poważne utrudnienia. - Proszę wszystkich kierowców o cierpliwość, mamy tego świadomość, przepraszamy za utrudnienia. Będziemy czynili wszystko, razem z branżą, żeby te utrudnienia niwelować i sukcesywnie oddawać do ruchu te kilometry - powiedział w programie "Money. To się liczy" Tomasz Żuchowski, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. - Wierzę, że ciągi komunikacyjne, które realizujemy, przysporzą się kierowcom i docenią oni wkład pracy całej branży - dodał. Był też pytany o trasę z centrum na Mazury i to, czy jeszcze tego lata kierowcy pojadą nową drogą. - Zależy, w którą stronę Mazur będziemy jechali. Część odcinków już udostępniamy, obwodnica Łomży jest tym wąskim gardłem. Całe S61 zostanie oddane do 2023 roku, natomiast na obwodnicę Łomży, przez perturbacje z wykonawcą, musieliśmy...

rozwiń
0
0
11
Podziel się
Komentarze (11)
zobacz więcej komentarzy (11)
bEDRvYpd
KOMENTARZE
(11)
Rycho
2 miesiące temu
Polska rozkopana? Za PO była w budowie. Oto jak można manipulować nawet tytułem
Katarzyn ka
2 miesiące temu
Dróg się nie buduje. Na drogach wszyscy robią wielkie pieniądze Wszystko jest dzielone między kilka firm. Gdybyvdopuszcxono firmy chińskie, autostrafy byłyby wybudowane, za 30% potencjal y h kosztów.
Borys
2 miesiące temu
Słoików z Warsiawki nie wpuszczać nigdzie bo nasyfia i zrobią tłum , nie se zrobią plaże w Czajce Trzaskowskiego i Tuska albo niech pływają se w Wiśle z odpadami z Czajki.
bEDRvYpv
wypad
2 miesiące temu
Słoiki z Warszawy na Mazurach serdecznie pozdrawiam środkowym palcem.
GoGo
2 miesiące temu
utostrady A1 Mykanów Piotrków kiedy zostanie ona ukończona przecież to główna arteria Polski.