Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Budżet na 2022 rok. Semeniuk zaniepokojona. Uderza w Trzaskowskiego

W Sejmie na przegłosowanie czeka ustawa budżetowa na 2022 rok. Uda się ją przegłosować? - Nie jestem posłem, to wszystko zależy od sytuacji w Sejmie, ale mam przeczucie, że uda się uzyskać większość i przyjąć ten budżet w głosowaniu - powiedziała w "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju. - Nie ma niepokoju co do samego przyjęcia, ale mój niepokój wzbudzają konferencje samorządów dużych miast, tutaj mówię o wystąpieniu Rafała Trzaskowskiego i posłanki Aleksandry Gajewskiej. Lista życzeń do budżetu państwa na żłobki, przedszkola, drogi, różnego rodzaju inicjatywy, które zależą w 100 proc. od tego, jak dany włodarz w danym mieście funkcjonuje. To jest przerażające - dodała.

0
0
292
Podziel się
Komentarze (292)
zobacz więcej komentarzy (292)
KOMENTARZE
(292)
M.Ociepa, kol...
12 miesięcy temu
Possij Patkowskiemu .Do tego sie nadajesz .Moze ?
karier
12 miesięcy temu
Semeniuk, Kaleta i Ozdoba kariery polityczne zrobili na plecach p. RT
Wkurzona
12 miesięcy temu
Semenuk nie siegasz rozumem kulturą wiedzą do pana Trzaskowskiego do pięt dostałeś urząd kosmosu z kosmosu to co pis robi z naszymi pieniędzmi tym się zajmij i swoim synusiem narzeczonym
Real
12 miesięcy temu
Pan Bóg nie dał jej urody, a rodzice dobrego wychowania!
Tak
12 miesięcy temu
Ależ po to robiliście nowy ład, by między innymi - odebrać pieniądze samorządom. Kłamie ta pani, gdy mówi, że się dziwi.
...
Następna strona