Trwa ładowanie...
bEqYbtRx

Notowania

Przejdź na

Centralny Port Komunikacyjny. Koronawirus opóźni budowę?

- Rozumiem, że jeżeli były argumenty za tym, że rozwiązania logistyczne związane z CPK są uzasadnione ekonomicznie, to nie straciło to na aktualności. To jest tylko kwestia, czy w tej chwili wystarczy nam środków, czy trzeba odsunąć to w czasie - mówił w programie "Money. To się liczy" Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister rozwoju. - Jeżeli się okaże, że ruch lotniczy zostanie zahamowany przez najbliższe pokolenia, to oczywiście będzie chwila refleksji, czy CPK budować tak szybko i w takiej skali - dodał. Przyznał, że w tej chwili w rządzie dyskusji na ten temat nie ma. Odniósł się też do planowanego zakupu linii lotniczych Condor.

0
0
9
Podziel się
Komentarze (9)
zobacz więcej komentarzy (9)
bEqYbtRJ
KOMENTARZE
(9)
Olo
rok temu
A PISOWSKI ZARZĄD CPK I HORAŁA, DALEJ BIORĄ MILIONY ZA PODPALANIE POLSKI?
ada
rok temu
a co na to pan Horała?????????????????????????? Dalej bierze kasę za nic nie robienie?????????????????
Adrian B
rok temu
W tym roku zaplanowany remont wielkiego pieca koszt około 700-800 milionów złotych tez przełożony. Ludzie nie idźcie się ze coś z tych inwestycji wypali. Wszystkie firmy zbankrutują dlatego ze nie będą wstanie utrzymać pracowników i dlatego ze nie będzie odbiorców bo oni tez zbankrutują. Wirus pokazał chorobę naszego świata jesteśmy uzależnieni od papierków każdy w głowie ma powieki pieniądze i tylko tyle. Żeby było dobrze powinni każdemu zapalić każdy przez okres który nic się nie robi powinno być wszystko poplacone wszystko powinniście zniwelować wszystkie kredyty powinny zostać spłacone wszystko powinno się wyzerować tak żeby każdy był bez długu u drugiego człowieka wszystko od początku. Nowe rozdanie. Było by najlepiej. po prostu każdy podaje wszystkie swoje długi ile gdzie co ma , kredyt za mieszkanie , zaległość w ZUS czy raty za tv. Wszystko zostaje spłacone i zostaje wypłacona mu pensja do momentu aż to wszystko nie wróci do normy wiarę. Maja szczepionkę każdego szczepią każdy wraca do pracy i każdy ma zero długów a ci co pożyczyli maja zarobione pieniądze wiec każdemu się zgadza. Wiec ludzie dalej pożyczaj inflacji robią swoje ale na starych zasadach wszystko od zera.
bEqYbtSb
wojtek
rok temu
Bardzo słusznie trzeba być elastycznym. Nic na siłę, chociaż taka inwestycja na pewno pobudziła by gospodarkę.
szprychakolej...
rok temu
Panie Jakiśtam, Polska po epidemii nie stanie się mocarstwem , więc nie ma co jej przerabiać na centralny port komunikacyjny dla świata. Wasza megalomania okazuje się być nieuleczalną i nieustępliwą chorobą. I już nie wiem, co gorsze - COViD-19, czy bycie z wami w narodowej wspólnocie.