Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Ceny rosną. Susza jeszcze przyspieszy drożyznę

- Spodziewamy się dalszej inflacji w związku z tym, że wszyscy ponosimy koszty pandemii. Dotyczy to zarówno detalistów, partnerów handlowych, jak i nas i naszych dostawców. To w jakiś sposób musi się odbić na utraconej marży wszystkich uczestników rynku. I w pewnym momencie może zostać odzwierciedlone w wyższych cenach. Jednak na tym etapie jeszcze tego nie widzimy - mówił w programie "Money. To się liczy" Marek Sumiła, prezes Danone Polska. Jak dodał, drożyznę będzie napędzała także susza. Będzie to dotyczyło zwłaszcza cen warzyw i owoców. Przyznał też, że jeśli chodzi o surowce i materiały ceny mogą się zmieniać w górę i w dół.

KOMENTARZE
(67)
Dom
4 lata temu
Wina PiS
konsument 202...
4 lata temu
W tym kraju to tylko podwyżki pseudo pandemia wirusa żeby nas dobić, tu nie da sie normalnie zyc ale żeby mieć kasę na wszystkie 500+ , 1000+ na wakacje no to trzeba zedrzeć z nas mamy najwyższe ceny żywności w europie, zarobki jak na wschodzie kiedy to sie skończy? ludzie czas sie opamiętać pseudo wirusem nas wykończą super perfidnie zasiali w ludziach strach panikę masakra.Teraz żeby ceny podnieść to winny wirus którego nie ma!! i susza wszystko jest winne aby ceny poszły w górę
DUDA
4 lata temu
I kto mnie przebije no kto kto jest ktoś odważny? aaa.... pan gdzie pracuje ? DAM 10000+
Nauka
4 lata temu
Ponieważ firmy nie dostały wsparcia albo to wsparcie było mizerne TE KTÓRE PRZETRWAŁY ODBIJĄ SOBIE TO W CENACH to dodatkowy czynnik do obecnej inflacji z powodu choćby dodruku pustego pieniądza Dlatego szykujmy się na jazdę bez trzymanki!
ADRIAN I PIS ...
4 lata temu
IZRAEL LEŻY NA KAMIENNEJ PUSTYNI I JEST SAMOWYSTARCZALNY W PRODUKCJI WARZYW I OWOCÓW, ODSALA WODĘ MORSKĄ, A POLSKA Z KUMPLAMI I RODZINAMI DOBRZE ZARABIAJĄCYMI Z WODACH POLSKICH NIC NIE ROBIĄ, KIERUJĄ RZEKI ZE SŁODKĄ WODĄ DO SŁONEGO MORZA,ŻEBY JĄ ZASOLIĆ. NIEUDACZNICY Z PIS-U ZNISZCZĄ POLSKĘ.
...
Następna strona