Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ceny w sklepach wciąż w górę. Czy drożyzna może obalić rząd?

- Na razie rząd radzi sobie z narracją na temat drożyzny, ale w którymś momencie tłumaczenie wszystkiego czynnikami globalnymi przestanie działać - uważa dr Barbara Brodzińska-Mirowska, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego. Dlatego jej zdaniem, jeśli drożyzna stanie się bardzo dotkliwa, to jakaś część grupy, która dziś popiera Prawo i Sprawiedliwość, zacznie wycofywać swoje poparcie dla partii rządzącej.

295
Podziel się:
KOMENTARZE
(295)
Otwarte oczy
2 lata temu
Jarek już wszystko zrujnował. Małe sklepiki czy foremki to już nie istnieją. Nowym ładem tyko dobił. Tylko trzeba oczy mieć otwarte.
a46 podatnik
2 lata temu
Ja za to nielubiane PO mialem wiecej pieniedzy w portfelu wiec zaglosuje w wyborach na PO, ale beneficjeci pisu oczywiscie powiedza ze za pis maja lepiej ale ja nie.
kol
3 lata temu
Jak sprzedawcy i producenci będą nadal brać ceny z rękawa by więcej zarobić, to Polacy zaczną sami robić chleb, ciasta , wkładać dużo do słoików by nie przepłacać, czyli sprzedawców wysokie ceny uderzą rykoszetem, powinni się zastanowić zanim bez powodu podniosą cenę artykułu.
Pytek
3 lata temu
Drożyzna może obalić rząd, tylko czy ten nowy obniży ceny, czy podwyższy?
Hopkins
3 lata temu
A czy wy wszyscy oszołomy otumanieni antyrządową nagonką totalnej oPOzycji i zindoktrynowani TVN-em naprawdę wierzycie w to ,że PO wam coś da i POprawi byt>trzeba być niezłym kretynem by wierzyć w to ,że jak POwróci her Tusk i PO ceny w sklepach spadną !Za PO była mniejsza inflacja bo ludzie byli dziadami nie mieli na zakupy >teraz są bardziej zasobni i więcej kupują co nakręca popyt i POzwala producentom na podnoszenie cen wyrobów a to napędza inflację !!Unia też nam nakłada ogromne POdatki "ekologiczne " i taxę klimatyczną !!
...
Następna strona