Trwa ładowanie...
bEsmVxUB

Notowania

Przejdź na

Co z pomocą dla frankowiczów? Prezydencki minister odpiera: Jest wsparcie dla wszystkich kredytobiorców

- Mamy obowiązujące przepisy ustawy o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, te przepisy dotyczą zarówno kredytobiorców mających kredytów w walutach obcych, jak i kredyty hipoteczne złotowe - powiedział Paweł Mucha, zapytany w programie Newsroom WP o ustawę frankową. - Rozwiązania prawne, które zostały przyjęte, to też decyzje polskiego parlamentu - dodał prezydencki minister. Podkreślił też, że z inicjatywy prezydenta doszło do zniesienia wyjątku od zakazu tzw. anatocyzmu, co jest przykładem działań prokonsumenckich prezydenta.

49 reakcji
1
28
20
Podziel się
Komentarze (20)
zobacz więcej komentarzy (20)
bEsmVxUN
KOMENTARZE
(20)
mario
rok temu
Zwykły oszust wyborczy , Polska jest jedynym krajem gdzie banki mogą dalej okradać na wirtualnego franka , zostawił oszukanym samotną walkę po sądach.
Adrian wszech...
rok temu
Wsparłem duchowo i modlitfom wszystkich frankowiczuf
Patrick
rok temu
Obiecał! teraz my obiecujemy...tym razem już nas nie oszuka...
bEsmVxVf
Olek
rok temu
Te u stawy to kpina z frankowiczów. Mówię to jako wyborca Dudy. Co więcej jużdawno kogli ość do sądów, a tak czekali na ustawę. Do tego PIS wprowadził przedwanienie po 10 latach i to tak naprawdę strata dla frankowiczów. Zamiast pomóc zaszkodzili. Dlaczego tak nienawidzicie ludzi, którzy chcieli mieć tylko swoje mieszkanie?
Twój nick
rok temu
Narty i tik tok są ważniejsze