Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
MBL
|

"Coś się kończy, coś zaczyna". Kolejny wiceminister odchodzi z rządu

5
Podziel się:

- Dziś złożyłem rezygnację z pracy w Ministerstwie Rozwoju - napisał wiceminister Robert Nowicki. To kolejna osoba z otoczenia byłej wicepremier Jadwigi Emilewicz, która opuszcza rząd.

"Coś się kończy, coś zaczyna". Kolejny wiceminister odchodzi z rządu
Robert Nowicki zajmował się w rządzie budownictwem. (Twitter, Ministerstwo Rozwoju)
bECFNXoB

Wiceminister rozwoju Robert Nowicki złożył rezygnację. O swojej decycji poinformował na swoich kanałach w mediach społeczniościowych. Nowicki podziękował za czas pracy i nie szczędził miłych słów pod adresem swojej byłem szefowej.

- Nie będzie nadużyciem, jeśli powiem, że Jadwiga Emilewicz była jednym z najlepszych ministrów odpowiedzialnych za sprawy gospodarcze Polski. Z otwartym umysłem potrafiła przekonywać ministrów, komisarzy, prezydentów i nas. Obdarzała zaufaniem, a jednocześnie sama cieszyła się uznaniem - napisał były wiceminister.

bECFNXoD

Jak dodał: - W czasach kryzysu wewnątrz obozu Zjednoczonej Prawicy zawsze opowiadała się za jednością, Jej słowa były emanacją troski o Ojczyznę. W sporze z Jarosławem Gowinem rozumiała, że Polska potrzebuje stabilnego rządu.

Nowicki jest kolejnym wiceministrem z bliskiego otoczenia Jadwigi Emilewicz, który opuścił rząd. Wcześniej taką decyzję podjął Krzysztof Mazur. Ten również nie ukrywał, że powodem jego odejścia jest polityka, a dokładniej spory pomiędzy Emilewicz a Jarosławem Gowinem.

Robert Nowicki pracował w administracji państwowej od 2016. Wiceministrem był przez 10 miesięcy. Zajmował się budownictwem i mieszkalnictwem.

bECFNXoJ
Zobacz także: Rząd legalizuje samowole budowlane. Wiceminister tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECFNXpe
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(5)
ANTYpis
12 miesięcy temu
Odchodzą, bo wiedzą, że będąc przy gowinie nie mają szans na stołki, a idąc z jadźką która to wchodzi kaczorowi w 4 litery, liczą na jakieś intratne stanowiska. A jeśli chodzi niby o różnicę poglądów z gowinem to jakoś wcześniej przez kilka lat im to nie przeszkadzało??? Dopóki mieli stołki to siedzieli cicho, a teraz uciekają jak szczury z tonącego okrętu!!!
oprosze
12 miesięcy temu
to,do której spółeczki,za tak miłe słowa
batia3
12 miesięcy temu
Panie Gowin. Niedługo będzie musiał pan zmienić nazwę partii na NIEPOROZUMIENIE.
bECFNXpf
żorż
12 miesięcy temu
a ten człowiek od budownictwa to coś wybudował w ogóle???
ich
12 miesięcy temu
z nim