Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
MBL
|

"Coś się kończy, coś zaczyna". Kolejny wiceminister odchodzi z rządu

5
Podziel się

- Dziś złożyłem rezygnację z pracy w Ministerstwie Rozwoju - napisał wiceminister Robert Nowicki. To kolejna osoba z otoczenia byłej wicepremier Jadwigi Emilewicz, która opuszcza rząd.

"Coś się kończy, coś zaczyna". Kolejny wiceminister odchodzi z rządu
Robert Nowicki zajmował się w rządzie budownictwem. (Twitter, Ministerstwo Rozwoju)
bDAbANfV

Wiceminister rozwoju Robert Nowicki złożył rezygnację. O swojej decycji poinformował na swoich kanałach w mediach społeczniościowych. Nowicki podziękował za czas pracy i nie szczędził miłych słów pod adresem swojej byłem szefowej.

- Nie będzie nadużyciem, jeśli powiem, że Jadwiga Emilewicz była jednym z najlepszych ministrów odpowiedzialnych za sprawy gospodarcze Polski. Z otwartym umysłem potrafiła przekonywać ministrów, komisarzy, prezydentów i nas. Obdarzała zaufaniem, a jednocześnie sama cieszyła się uznaniem - napisał były wiceminister.

bDAbANfX

Jak dodał: - W czasach kryzysu wewnątrz obozu Zjednoczonej Prawicy zawsze opowiadała się za jednością, Jej słowa były emanacją troski o Ojczyznę. W sporze z Jarosławem Gowinem rozumiała, że Polska potrzebuje stabilnego rządu.

Nowicki jest kolejnym wiceministrem z bliskiego otoczenia Jadwigi Emilewicz, który opuścił rząd. Wcześniej taką decyzję podjął Krzysztof Mazur. Ten również nie ukrywał, że powodem jego odejścia jest polityka, a dokładniej spory pomiędzy Emilewicz a Jarosławem Gowinem.

Robert Nowicki pracował w administracji państwowej od 2016. Wiceministrem był przez 10 miesięcy. Zajmował się budownictwem i mieszkalnictwem.

bDAbANgd
Zobacz także: Rząd legalizuje samowole budowlane. Wiceminister tłumaczy
bDAbANgy
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(5)
batia3
4 miesiące temu
Panie Gowin. Niedługo będzie musiał pan zmienić nazwę partii na NIEPOROZUMIENIE.
żorż
4 miesiące temu
a ten człowiek od budownictwa to coś wybudował w ogóle???
ANTYpis
4 miesiące temu
Odchodzą, bo wiedzą, że będąc przy gowinie nie mają szans na stołki, a idąc z jadźką która to wchodzi kaczorowi w 4 litery, liczą na jakieś intratne stanowiska. A jeśli chodzi niby o różnicę poglądów z gowinem to jakoś wcześniej przez kilka lat im to nie przeszkadzało??? Dopóki mieli stołki to siedzieli cicho, a teraz uciekają jak szczury z tonącego okrętu!!!
bDAbANgz
oprosze
4 miesiące temu
to,do której spółeczki,za tak miłe słowa
ich
4 miesiące temu
z nim