Trwa ładowanie...
bEpIBkmZ

Notowania

Przejdź na

CPK ratunkiem dla gospodarki po epidemii. Emilewicz: rezygnacja byłaby samobójstwem

- Deregulacja, sprawienie, żeby inwestowanie w Polsce się opłacało, jest naszym wyzwaniem. W projektach przygotowywanych już nie na dziś, ale na czas po epidemii, takie dyskusje w ramach rządu się pojawiają - mówiła podczas debaty money.pl o skutkach epidemii minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. Szefowa resortu rozwoju podała też przykład budowy Centralnego Punktu Komunikacyjnego jako jednej z inwestycji, które mają pomóc polskiej gospodarce szybciej wyjść z koronakryzysu. - To będzie wielki hub logistyczny naszpikowany nowymi technologiami. Coś, co zredefiniuje krwioobieg gospodarczy w Polsce. Wycofanie się z takich przedsięwzięć byłoby samobójstwem gospodarczym Polski - przekonywała Jadwiga Emilewicz.

0
0
163
Podziel się
Komentarze (163)
zobacz więcej komentarzy (163)
bEpIBknl
KOMENTARZE
(163)
Kryształowy B...
rok temu
Niech odpowiedzą w PiS ,jakie mają tam interesy członkowie partii przy CPK ,że tak bronią inwestycji za publiczne pieniadze
Bubu
rok temu
CONDORRY Niemieckie też miały być chlubą PIS
Swój
rok temu
Budować i się nie oglądać na opóźniaczy co nic nie kumaja niemiaszki będą do nas śmigać bo tam ciągle kontrolerzy strajkują a my ws, yscy na tym skorzystamy
bEpIBknD
Oktawian
rok temu
Nie jestem zwolennikiem tej Pani, jak i całej formacji, ale w przypadku CPK maja rację. Zresztą plany istnieją już ponad 20 lat.
RR20
rok temu
Wolę CPK niż 500+, natomiast patrząc na to jak budują elektronie atomowe to CPK raczej nie powstanie … ale kto zarobi ten zarobi … i o to chodzi.
...
Następna strona