Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Marcin Walków
Marcin Walków
|
aktualizacja

Czy tanie linie lotnicze zawsze są tańsze? Oto czym różnią się od tradycyjnych przewoźników

- Nazwa "tanie linie lotnicze" sprawia, że tam szukamy tanich biletów. Rekomendowałbym jednak porównywanie ich oferty z regularnymi przewoźnikami - mówił Deniz Rymkiewicz, rzecznik prasowy eSky Group, w programie Money.pl. Tani przewoźnicy w ostatnich latach ograniczyli wymiary bagażu podręcznego i często w cenie biletu nie mieści się nawet standardowa mała walizka. - Jeśli ktoś jest podróżnikiem, potrafiącym spakować się tylko w plecak, wówczas oferta tanich linii lotniczych będzie korzystniejsza - dodał. Z drugiej strony tradycyjni przewoźnicy podpatrują niektóre elementy modelu biznesowego i polityki cenowej swoich "tanich" konkurentów. - Dlatego też w najtańszych taryfach często musimy zapłacić za możliwość wyboru miejsca - powiedział.

infrastruktura
wideo
36
Podziel się:
KOMENTARZE
(36)
mat99
rok temu
Tanie linie, to taki "powietrzny tramwaj". Trochę ciasno i niewygodnie, lecz krótkie trasy można przetrzymać i nie tłuc się np. 2 dni napakowanym samochodem. Jeśli w pojedynkę, to nie ma nawet czego porównywać. Tanie linie są np. dla nauczycieli, żeby mogli zobaczyć na własne o czym to o czym uczą...
Gośc
rok temu
Jak PiS wybuduje cpk to bilety lotnicze będą po 1 zł. Majątek trzeba będzie zapłacić za dojazd do cpk.
Jejku
rok temu
Tanie to są w Polsce pisiorskie podwyżki . Podwyżki zmasowane czyli inwazja pisu na kase Polaków w szale zielonej okologii zakrapianej robakami .
Pan Majster
rok temu
eSky... Posyłają mi maile z biletami po 50 złotych. Po kliknięciu to już jest 100 złotych, a za 50...były ale rok temu. No dobra, stówa nie majątek. Idziemy dalej i - stówa to dopiero wpisowe. Każda następna strona to dokładka. I przeważnie jeśli posłuchasz eSky to w tamtą stronę zalecisz, ale na powrót musisz wziąć kredyt. Tacy to są fachowcy - doradcy. Wolę "Kajak", albo samemu pobuszować po stronach przewoźników. Stąd wiem że najdroższe tanie linie to LOT, obsługa na poziomie WizzAira a ceny jak w Lufthansie. Coś jeszcze pan rzecznik chciałby mi podpowiedzieć?
wał narodowy
rok temu
a co w POLSCE pis jest teraz tanie?
...
Następna strona