Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Kinga Jurga
|
aktualizacja

Długi rosną. Pandemia odbija się na finansach Polaków

Zobowiązania w KRD to przede wszystkim zobowiązania wobec instytucji finansowych. Ale nie tylko. - Brakuje też zapłaty za codzienne świadczenia, czyli czynsz, prąd, woda, gaz, z czym po prostu Polacy w pandemii sobie nie radzą - mówi Adam Łącki, prezes Krajowego Rejestru Długów. - Jeśli spojrzymy na upadłości konsumenckie, widzimy, że mieliśmy bardzo duży wzrost w drugiej połowie roku, było ich praktycznie dwa razy więcej niż w pierwszej połowie - dodaje Łącki.

KOMENTARZE
(31)
sondor
3 lata temu
Sami chcieliście tej "dobrej zmiany" - więc z kąd te narzekania, dostajecie przecież "papu" a to 500+, a to wyprawki szkolne, a to 13 czy też 14 - więc na co narzekacie. Zrozumcie w końcu jedno - żeby dać trzeba mieć, żeby mieć to trzeba pożyczyć, a jak się pożycza to trzeba zwracać, a jak zwracać to trzeba komuś odebrać - jak to zrozumiecie to " nadal głosujcie na tych co tak was urządzili za wasze pieniążki"!!!
Oszukany
3 lata temu
Ciekawe ile nam zostalo z zarobionej zlotowki .Rzad wola tylko : Podatek podatek i podatek od podatku
Gosc
3 lata temu
Mieszkanie drogie a nie mowiac gaz prad woda smieci emerytura za malo.Wieczorem sie nie swieci centralne sie zakreca a mimo to rachunki sa duze.
xyz
3 lata temu
Pandemia, więc trzeba było ceny podnieść. Pandemia, sorry, ale pensji ludziom nie podniesiemy, bo pandemia.
hans
3 lata temu
przeciez gaz jest tani bo z usa a nie z rosji
...
Następna strona