Notowania

wiadomości
16.05.2019 16:34

Dr Irena Eris zmienia sternika. Z firmy odchodzi twórca jej potęgi

Z fotela prezesa firmy kosmetycznej Dr Irena Eris rezygnuje Henryk Orfinger. Kierował spółką przez ostatnie 30 lat. Teraz jego obowiązki przejmie 44-letni syn - Paweł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Henryk Orfinger, twórca marki Dr Irena Eris. (Fot: Wojciech Strozyk/REPORTER)

O swoich planach prezes polskiego, kosmetycznego giganta pracowników powiadomił już podczas wigilijnego spotkania w zeszłym roku. Jak się zatem okazało dobrze się dzieje w firmie, bo nikt mediów o tej deklaracji nie powiadomił i została o tajemnicą.

O sprawie jako pierwszy napisał specjalistyczny serwis pulshr.pl. Orfinger wyjaśnia na jej łamach, że formalne przygotowania do procesu sukcesji zajęły aż dwa lata.

Nino o biznesie - Orfinger: jestem w cieniu żony, świetnie się z tym czuję

Prezes Orfinger ze swoją żoną Ireną Szołomicką-Orfingerprzygotowali na piśmie zestaw podstawowych zasad obowiązujących w firmie. W dokumencie przygotowanym dla syna Pawła napisali, że może wprawdzie zmieniać, rozwijać i budować coś nowego, ale robiąc to ma pamiętać o tradycji i historii.

44-letni Paweł Orfinger oficjalnie prezesem firmy zostanie 25 czerwca. Henryk Ofringer nadal będzie miał swoje miejsce w zarządzie.

Wzrastająca od 30 lat Grupa Dr Irena Eris odpowiada obecnie za produkuje ok. 30 mln sztuk kosmetyków rocznie. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 60 krajów świata. Od niedawna Grupa prowadzi również luksusowe hotele z ośrodkami SPA.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: wiadomości, gospodarka, dr irena eris, sukcesja
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-05-2019

iwqefSłabe kosmetyki.

16-05-2019

kobietaKosmetyki drogie jak na moja kieszen.

16-05-2019

franciszeki co mnie to obchodzi.

Rozwiń komentarze (52)