Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|
aktualizacja

Ferie w Zakopanem. Jest drogo? "Koszt łóżka to tylko 50-80 zł"

- Notujemy w Zakopanem wzrosty cen w przedziale od 15 do 20 proc. - powiedziała w programie "Newsroom WP" Agata Wojtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej. - Ale wielu właścicieli firm podniosło ceny minimalnie, nie pokrywając nawet wysokości stopy inflacji. Pobyt zimowy nigdy nie był zbyt tani, bo trzeba wliczyć koszty karnetów, wynajęcia instruktora czy wypożyczenia sprzętu. Ale jest na Podhalu duża rozpiętość cenowa. Sam nocleg, cena za łóżko to koszt 50-80 zł za dobę. Ale za 100 zł można znaleźć wille z wyżywieniem: ze śniadaniem i kolacją. Są też dużo wyższe ceny w wysokostandardowych obiektach, gdzie oprócz noclegu i wyżywienia mamy w cenie także rozmaite atrakcje i usługi: SPA, animacje dla dzieci, basen.

KOMENTARZE
(79)
Stach
rok temu
Zakopane do dno dna ,syf kicz i ceny nieadekwatne do standardu i ten burmistrz też jest oryginał,jak te oscypki.
kazik
rok temu
Przynajmniej będzie luz , nikt nie będzie się po plecach nam tarł ..
Realista nie ...
rok temu
Omijać stolicę gorallenvolk szerokim łukiem, niechaj dutki tej spaskudzone zachłannej i nacji, tylko się będą śniły. Po kilku latach wróci normalność.
brrrrr
rok temu
Ten smrod w Zakopanymm jest wszechobecny w budynkach rowniez. Wietrzylem pomieszczenie kilka dni dzien i noc i nadal smierdzialo. Nie da sie przebywac w takim smrodzie. Tylko skad ten smrod, czy to drewno, z ktorego jest budynek tak smierdzi ? Budynki publiczne rowniez smierdza.
derek
rok temu
Zakopane stało się "stolycą" kiczu, chamstwa, drożyzny i wszechobecnego złodziejstwa. Tam nie ma po co jechać.
...
Następna strona