Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Firmy nie dostały odszkodowań. Premier nie odpowiada. "To się nie godzi!"

Firmy objęte lockdownem nie dostały odszkodowań za czas po 30 kwietnia. Rzecznik MŚP apeluje do premiera Morawieckiego. - Parlament uchwalił, że wszystkim zamykanym firmom trzeba wypłacić rekompensatę. Te miały być regulowane rozporządzeniem, ale zostały obiecane przez parlament. Rząd podjął temat, także na moją interpelację, i potwierdził w sierpniu, że pracuje nad tym. Mamy koniec roku i nic się nie dzieje - powiedział w "Money. To się liczy" Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorców. - Dlatego zgłosiłem się do premiera, bo kto daje i zabiera, ten się w piekle poniewiera. Nie można dawać rekompensat, a później, przez obstrukcję urzędniczą, nie realizować tejże obietnicy - dodał.

98
Podziel się:
KOMENTARZE
(98)
Zibi
3 lata temu
Tak,oszukaliśmy ludzi ,ale w dobrej wierze.
Tik
3 lata temu
A pan prezydent znów chory 2 raz i to po szczepieniu , chyba też należy do tego chorowitego ,słabszego społeczeństwa Polaków ,żeby tylko nie zasilił statystyki zgonów biedny.
PiS górą
3 lata temu
Nic nie powinni dostać przedsiębiorcy,powinno ich się rozliczyć jeszcze jak wcześniej rąbali ludzi na kasę,wyzysk był zbujecki ,za byle co zwalniali,traktowali ludzi jak śmieci ,powinni karnie też za to odpowiadać.Tak samo wam źle jak i tym pseudo celebrytom.
więcej 500+
3 lata temu
Polski naród stał się najbardziej potulnym i skłóconym narodem.
mass
3 lata temu
Zbawca narodu i premier są od brania i tyle.
...
Następna strona