Notowania

handel
22.05.2019 14:10

Galeria Młociny w Warszawie. Wkrótce otwarcie. Ponad 200 sklepów i foodtrucki pod dachem

Galeria Młociny będzie największą, pod względem liczby sklepów, galerią handlową w Warszawie. Otwarcie już 23 maja.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Facebook.com)
Galeria Młociny w Warszawie. Otwarcie wkrótce (Fot: Fot. ECHO INVESTMENT (Nowa Warszawa))

- 23 maja to dzień wyjątkowy, podczas którego otworzy się dla Was najlepsze miejsce spotkań na Bielanach i w całej Warszawie! Już o godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich głodnych mody, najróżniejszych smaków i zabawy. Na uroczystym otwarciu pojawią się m.in. Joanna Krupa i Maffashion - czytamy na oficjalnym profilu Galerii Młociny na Facebook'u.

Warszawska Galeria Młociny znajduje się przy węźle komunikacyjnym na północnym krańcu miasta, przy ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15. Centrum handlowe będzie składało się z 225 tys. mkw. powierzchni całkowitej oraz 82 tys. mkw. powierzchni najmu, z czego 76 tys. mkw. przeznaczonych na handel oraz gastronomię.

W galerii znajdzie się ponad 200 sklepów, w tym kilkadziesiąt lokali z jedzeniem. W Warszawie zadebiutują w niej m.in. marki Gagliardi - włoski butik z modą męską, Sloggi - moda damska oraz Mayoral - moda dziecięca.

Zobacz: Zakaz handlu w niedziele zostaje. Zyskują gastronomia, turystyka, kultura

W Galerii Młociny zostanie otwarty również debiutujący na polskim rynku Primark. Jak podawał "Puls Biznesu" salon irlandzkiej firmy odzieżowej ma liczyć 7 tys. metrów kwadratowych. Jednak jak wynika z nieoficjalnych informacji, zakupy będziemy mogli zrobić w nim dopiero kilka miesięcy po otwarciu galerii.

W części rozrywkowej znajdzie się natomiast pierwsze na Bielanach wielosalowe kino - Cinema 3D, a także dwukondygnacyjny fitness oraz część bilardowo-kręglowa.

– Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Galeria Młociny była ulubionym miejscem mieszkańców rozwijającej się Warszawy. Łączy w sobie zarówno piękną estetykę, wygodę zakupów, jak i niezrównaną ofertę gastronomiczną, a jej oferta dopasowana jest dla każdego, od rodzin z dziećmi, po pracowników biurowych. Jesteśmy też bardzo zadowoleni z powodu otwarcia pierwszego w dzielnicy multipleksu – mówi prezes EPP Hadley Dean, cytowany na retailnet.pl.

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
20-05-2019

adamTuska niech zaproszą, będzie miał frekwencję, słoiki przyjdą PO baloniki

20-05-2019

żorżkolejne bezsensowne centrum handlowe...

20-05-2019

BuachachaCiekawe co powstanie we Wrocku na ziemiach pokościelno-bankowych. Mieszkanie+ dla ubogich czy taka piękna świątynia konsumpcji...

Rozwiń komentarze (137)