Trwa ładowanie...
bDAIMAaJ

Notowania

Przejdź na

Galerie handlowe otwarte. "To zupełnie niezrozumiałe"

Centra handlowe otwarte od soboty 28 listopada. Czy to dobre rozwiązanie? - Z punktu widzenia lekarza to zupełnie niezrozumiałe. Być może punkt widzenia właścicieli galerii i sklepów jest zupełnie inny, natomiast punkt widzenia epidemiologii i medycyny jest jednoznaczny. To nie były zamknięcia utrudniające życie, to nie było ratowanie życia czy zdrowia społecznego, poprzez otwarcie galerii handlowych. Zrobiliśmy to za szybko. Były też kraje, które zrobiły to wcześniej, ale to nie jest dobry wzorzec - powiedział w programie "Newsroom" prof. Andrzej Fal, specjalista z zakresu zdrowia publicznego. - Nie do końca rozumiem, dlaczego sklep z ubraniami jest niezbędnie potrzebny, by przed nim osoby ustawiały się w kolejkach, bez dystansu społecznego. To jest jak z tą niedzielą bez handlu. Dopiero się przyzwyczailiśmy, a jeszcze rok temu w soboty były tłumy, by tylko zaopatrzyć się w produkty przed niehandlową niedzielą - dodał.

95 reakcji
22
30
43
Podziel się
Komentarze (43)
01-12-2020
TakeshiW Stanach galerie normalnie otwarte. Stoja ludzie przy wejsciu i maseczki rozdaja jak sie nie ma swojej. Proste. I wszyscy zadowoleni.
zobacz więcej komentarzy (43)
bDAIMAaV
KOMENTARZE
(43)
Takeshi
2 miesiące temu
W Stanach galerie normalnie otwarte. Stoja ludzie przy wejsciu i maseczki rozdaja jak sie nie ma swojej. Proste. I wszyscy zadowoleni.
rozbawiony
2 miesiące temu
Ależ o co chodzi ? Przecież podobnie jak przed wyborami prezydenckimi epidemia jest w odwrocie - coraz mniej zakażonych / według ostatnich statystyk/ . Więc panie i panowie szturmem na zakupy nic wam nie grozi .
Daniel
2 miesiące temu
Ciekawe co by powiedział jak by pensji z pół roku nie dostał I do garnka nie miał by co włożyć
bDAIMAbn
johny
2 miesiące temu
Do lekarza na NFZ tylko teleporada ale prywatne gabinety otwarte.
Dzido
2 miesiące temu
Oczywiście tylko wasza kabza się liczy reszta może klepać biedę jak tego nie rozumiesz to z kąd masz ten tytuł
...
Następna strona