Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

GIS. Wesela ponownie na celowniku Inspektoratu

11
Podziel się:

Jarosław Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny, zdaje sobie sprawę z niedoskonałości inspekcji sanitarnych. Jak podkreśla, w związku z obecną sytuacją epidemiczną na terenie kraju kolejnymi restrykcjami powinny zostać objęte m.in. wesela.

GIS. Wesela ponownie na celowniku Inspektoratu
Lesznowola, 02.09.2020. Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk (L), Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur (P) i Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas (C) podczas briefingu prasowego w zwišzku z rozpoczęciem kontroli autobusów szkolnych w ramach akcji �Bezpieczna droga do szkoły�, 2 bm. w Lesznowoli. (mr) PAP/Paweł Supernak (PAP, PAP/Paweł Supernak, Pawe³ Supernak)
bESkzXCJ

GIS. Wesela ponownie na celowniku Inspektoratu

Zapowiadane zmiany mają dotyczyć zmniejszenia liczby gości weselnych do 50 osób oraz obowiązku rejestracji weselników. - Moje rekomendacje są takie, żeby zmniejszyć liczbę weselników do 50 osób. To i tak jest dużo. Np. Wielka Brytania zmniejszyła tę liczbę do 30 osób – podkreślił na antenie Radia ZET Jarosław Pinkas z GIS.

Maseczki wrócą jesienią? Szef GIS komentuje

bESkzXCL

Wśród proponowanyhc przez GIS rozwiązań znajduje się także rejestracja gości weselnych. - Żeby w momencie, kiedy będziemy mieli osobą zakażoną, łatwiej można było prowadzić dochodzenie epidemiologiczne – tłumaczy Pinkas.

GIS. Wesela ponownie na celowniku Inspektoratu

Jarosław Pinkas uważa jednocześnie, że obecnie Polska radzi sobie z epidemią koronawirusa. Zwraca uwagę, że mamy niewielką liczbę pacjentów hospitalizowanych i pod respiratorami.

bESkzXCR

Przypomnijmy, że w piątek zbierze się zwołana przez prezydenta Andrzeja Dudę Rada Gabinetowa. Podczas spotkania przedstawione zostanie sprawozdanie z dotychczasowych działań w ramach walki z epidemią COVID-19.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESkzXDm
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(11)
młoda
rok temu
jak zwykle wesel się czepiają !! Żal słuchać tych wszystkich wypowiedzi dot.ograniczeń. Ciekawe czy przed uczestnictwem na DOŻYNKACH w CZĘSTOCHOWIE zgłosili się do GIS ? ;) Zniszczyć branżę weselną i zgnębić ludzi tylko tyle potrafią .
Taksobiemyślę
rok temu
Moje trzy koleżanki były na weselach i co??? II nic pracujemy i wszystko ok. Tego szumu wokół wesel nie rozumiem.
Wrselnik
rok temu
Ludzie,byłem na 12 weselach i nikt nikt ale to nikt się nie zaraził ,to ściema ,szukanie i zwalanie winy za błędy-swoje-,młodzi nie głosowali na PIS ,to teraz mają -karę
bESkzXDn
heloo
rok temu
Panie pinkas zanim coś pan powie,proszę wziąć dobry rozbieg i pocałuj pan ścianę z rozpędu,może to wpłynie w jakiś sposób na pana myślenie(jeżeli to można tak nazwać)!!!Zróbcie wszystkim Polakom testy anie sami sobie robicie po sto razy!!!
mmm
rok temu
Dajcie żyć.....