Trwa ładowanie...
bEUaFqEl
Notowania
Przejdź na

Gminy w czerwonych strefach. Burmistrz Krynicy Zdroju: "jest daleko od ideału"

- Chcemy jak najszybciej wyjść ze strefy czerwonej. Sanatoria nie działają od trzech tygodni. Jest trudno, ale liczymy, że w ciągu dwóch tygodni uda nam się znaleźć w strefie żółtej i rozwinąć skrzydła. Branża hotelowa działa z obostrzeniami. W przestrzeni publicznej nosimy maseczki. Mamy wysoki sezon, każdy próbuje jakoś dawać radę. Nikt nie może sobie pozwolić na to, aby miasto zamarło. Oczywiście, jest daleko od ideału. Są straty w budżetach przedsiębiorców i gminy z tytułu braku opłaty środowiskowej. Czekamy na przyjazd gości – mówił w programie Newsroom Piotr Ryba, Burmistrz Krynicy Zdroju.

0
0
212
Podziel się
Komentarze (212)
zobacz więcej komentarzy (212)
bEUaFqEx
KOMENTARZE
(212)
kuraciusz
rok temu
kiedy hu przestaniecie kłamać ludzi NIE MA PANDEMII !!!
old44
rok temu
Skoro występowaliście przeciwko chorym czego dowodem jest niedawny protest przeciwko izolatoriom wyznaczonym przez wojewodę to na co liczycie? Jesteście jeszcze UZDROWISKIEM , czy już nie? Przecież innych, dobrej klasy rozrywek dla młodych i zdrowych u was nie ma, a chorych nie chcecie. To o co chodzi?
Bola
rok temu
Przecież wasz premier wmówił wam, że wirusa nie ma. Jak to nie wierzycie w to?
bEUaFqEP
Mieszkaniec K...
rok temu
niech żyje PiS i Duda
Mat
rok temu
Podziękujcie Kościołowi , to przez niego was tam zamykają. To jest ważniejszy od was sojusznik PiS, więc was będą zamykać a Kościołowi nic nie zrobią! Kościół to potęga polityczna i nic nie zrobicie! Zresztą u was ma największe poparcie polityczne, więc o co wam chodzi.
...
Następna strona