Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
JSA
|
aktualizacja

Grupa Polsat wchodzi w fotowoltaikę. Klienci mają oszczędzać na rachunkach za prąd

0
Podziel się

Grupa Polsat startuje z ofertą fotowoltaiczną. Instalacje marki ESOLEO oferowane są przez firmę Alledo, posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku fotowoltaicznym w Polsce, której właścicielem jest właśnie Grupa Polsat.

Grupa Polsat startuje na rynku fotowoltaiki. Klienci mają oszczędzać na rachunkach za prąd
Grupa Polsat startuje na rynku fotowoltaiki. Klienci mają oszczędzać na rachunkach za prąd (Newspix)
bDabaXfV

Grupa Polsat startuje na rynku fotowoltaiki - obietnica niższych rachunki z prąd

Jak informuje Grupa Polsat za pośrednictwem komunikatu, rozwiązanie będzie dostępne na terenie całej Polski w ponad 1000 punktach sprzedaży i obsługi klienta Plusa i Cyfrowego Polsatu. Klienci zdecydowani na ofertę ESOLEO będą mogli produkować swój własny prąd i obniżyć rachunki za prąd nawet o 95 proc.

Posiadacze domów, którzy płacą za prąd ok. 250 zł, korzystając z własnej instalacji fotowoltaicznej przez przynajmniej kilkanaście lat, mają zaoszczędzić nawet do 100 000 zł. Z oferty w wysokości 5000 zł z programu "Mój Prąd" - prowadzonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - przeznaczonej na zakup instalacji fotowoltaicznej o mocy od 2 do 10 kWp - może skorzystać każdy - podaje Grupa Polsat.

bDabaXfX

Grupa Polsat startuje na rynku fotowoltaiki – co znajdzie się w ofercie spółki?

"To kolejna wielka zmiana, jaką proponuje Zygmunt Solorz i Grupa Polsat. Niemal 30 lat temu wystartowała Telewizja Polsat z logiem w kształcie słońca z pierwszą, niezależną ogólnopolską stacją telewizyjną dla wszystkich Polaków. Teraz to już ponad 30 kanałów" - powiedział Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu, operatora sieci Plus.

Grupa Polsat oferuje kompleksowe rozwiązanie w zakresie instalacji fotowoltaicznych:

  • Szybki montaż i najwyższej jakości komponenty
  • Ubezpieczenie na 3 lata w cenie
  • Internet LTE od Plusa do monitoringu na 3 lata w cenie
  • 15 lat wsparcia technicznego.
bDabaXgy
KOMENTARZE
(0)