Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Imprezy świąteczne w firmach. "Pracodawców jeszcze stać. To czas, by pracownikom podziękować"

- Rynek pracy wyszedł z pandemii. Pracownicy po tym czasie bardzo narzekają na alienację i wpływ pracy zdalnej na relacje międzyludzkie. To rzutuje na kwestię kreatywności w firmach, jej kondycję oraz rozwój - powiedział w programie "Newsroom" WP Krzysztof Inglot, założyciel Personnel Service. - Dlatego te firmy, które mogą, a większość na to nadal stać, organizują świąteczne imprezy. To miły gest w stosunku do pracowników, czas by im podziękować za ten trudny rok, zintegrować ludzi. Dzięki takim spotkaniom jest poczucie, że jesteśmy razem, że wspólnie pracujemy dla dobra firmy. Ten czas świąteczny jest wyjątkowy i nie jest jeszcze tak źle, by pracodawcy rezygnowali z takich imprez.

12
Podziel się:
KOMENTARZE
(12)
Paweł wawa
2 lata temu
Pracuję sam u siebie i na siebie w spedycji. Co miesiąc 35 tys zł na rękę. Jestem wyalienowany i co z tego? Pracuję zdalnie z domu, nie tracę czasu na dojazdy i jest pięknie.
Ixi
2 lata temu
Te firmowe opłatki to po prostu horror. U nas w firmie, ok. 30 osób, nie spotkałem ani jednej osoby, która by chciała w tym uczestniczyć, ani jednej. Oczywiście oprócz dyrektorki. Jestem jedyną osobą, która oficjalnie na to nie chodzi, reszta boi się omówić.
....
2 lata temu
Nie cierpię tych imprez - niestety muszę być :(. Podejrzewam że połowa pracowników tak myśli, ale ta druga "rozrywkowa" połowa jest głośniejsza i wymusza - niby zabawę
Yogi
2 lata temu
Fajne że dostają takie upominki ja dostaje tylko alkohol na święta i to mocny
Dom
2 lata temu
Oni swietoja AE tych co pracują to mają gdzieś swietoja prezesi i biurowi no i kierownicy a reszta to gdzieś