Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
gopl
29.05.2020 10:06

Innerweb – innowacja w zakładach przemysłowych

W dzisiejszym odcinku programu goPL zapraszamy do Bielska - Białej. Przyjrzymy się systemowi InnerWeb, który wprowadza innowacje w zakładach przemysłowych. W drugiej części odcinka pokażemy InnerWeb BreathBox - respirator przeznaczony do szybkiej produkcji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)

Informacja prasowa InnerWeb

Autorska sieć InnerWeb wprowadza Internet Rzeczy w Przemyśle. Umożliwia otwarcie e-Pozwoleń na prace, również tych szczególnie niebezpiecznych. Zapewnia geolokalizację pracowników, sprzętu oraz rejestr czasu pracy według lokalizacji. Udostępnia stałą ochronę PRZED-pożarową. InnerWeb to zespół pasjonatów, składający się z inżynierów oraz programistów. Technologia przez nich tworzona, dedykowana jest dla dużych zakładów przemysłowych, kombinatów oraz elektrowni. Sieć urządzeń iBeacons pozwala na wystawienie e-pozowleń na pracę i uruchamianie ich oraz aktywowanie w zaledwie kilkanaście sekund. Zastosowanie rozwiązań oferowanych przez InnerWeb to postęp i nowa kultura pracy, transformująca powyższe organizacje do miana Smart Factory. Algorytmy ewolucyjne, biometria oraz technologia Blockchain to aktualne kierunki dalszego rozwoju Innerweb.

InnerWeb BreathBox to idea, która jest czarnym koniem na froncie walki z COVID-19. Zbudowany przez zespół InnerWeb respirator, przeznaczony do szybkiej produkcji, jest rozwiązaniem mobilnym oraz kompaktowym, działa bez użycia prądu a budowa całego urządzenia jest bardzo szybka. Co więcej, respirator jest bardzo tani a samo urządzenia spełnia wymogi dyrektywy maszynowej. Ten bardzo prosty w obsłudze respirator w całości został opracowany oraz zbudowany w Polsce - w stolicy Podbeskidzia - Bielsku – Białej. Elementy sterujące układu respiratora są ogólnodostępne na rynku i produkowane u różnych producentów w Polsce – również lokalnie na całym świecie. BreathBox ma w sobie duszę InnerWeb-u wraz z wszystkimi najważniejszymi cechami jakie charakteryzują oprogramowanie tej firmy.

InnerWeb opiera całą swoją działalność na innowacyjnych projektach i rozwiązaniach Badawczo Rozwojowych, które są nietypowe w skali światowej. Przecierając nowe szlaki, prezentują zakładom przemysłowym nowe możliwości. W tym co robią reprezentują Ducha wszystkich Polaków.

Informacja prasowa InnerWeb

Tagi: gopl
Źródło:
Informacja prasowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-05-2020

Marcin WoreckiProfesjonalna prezentacja firmy. Gratulacje dla całego Zespołu InnerWeb. Respirator robi wrażenie.

Rozwiń komentarze (1)