Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Innerweb – innowacja w zakładach przemysłowych

1
Podziel się:

W dzisiejszym odcinku programu goPL zapraszamy do Bielska - Białej. Przyjrzymy się systemowi InnerWeb, który wprowadza innowacje w zakładach przemysłowych. W drugiej części odcinka pokażemy InnerWeb BreathBox - respirator przeznaczony do szybkiej produkcji.

Innerweb – innowacja w zakładach przemysłowych
(Materiały prasowe)

Informacja prasowa InnerWeb

Autorska sieć InnerWeb wprowadza Internet Rzeczy w Przemyśle. Umożliwia otwarcie e-Pozwoleń na prace, również tych szczególnie niebezpiecznych. Zapewnia geolokalizację pracowników, sprzętu oraz rejestr czasu pracy według lokalizacji. Udostępnia stałą ochronę PRZED-pożarową. InnerWeb to zespół pasjonatów, składający się z inżynierów oraz programistów. Technologia przez nich tworzona, dedykowana jest dla dużych zakładów przemysłowych, kombinatów oraz elektrowni. Sieć urządzeń iBeacons pozwala na wystawienie e-pozowleń na pracę i uruchamianie ich oraz aktywowanie w zaledwie kilkanaście sekund. Zastosowanie rozwiązań oferowanych przez InnerWeb to postęp i nowa kultura pracy, transformująca powyższe organizacje do miana Smart Factory. Algorytmy ewolucyjne, biometria oraz technologia Blockchain to aktualne kierunki dalszego rozwoju Innerweb.

InnerWeb BreathBox to idea, która jest czarnym koniem na froncie walki z COVID-19. Zbudowany przez zespół InnerWeb respirator, przeznaczony do szybkiej produkcji, jest rozwiązaniem mobilnym oraz kompaktowym, działa bez użycia prądu a budowa całego urządzenia jest bardzo szybka. Co więcej, respirator jest bardzo tani a samo urządzenia spełnia wymogi dyrektywy maszynowej. Ten bardzo prosty w obsłudze respirator w całości został opracowany oraz zbudowany w Polsce - w stolicy Podbeskidzia - Bielsku – Białej. Elementy sterujące układu respiratora są ogólnodostępne na rynku i produkowane u różnych producentów w Polsce – również lokalnie na całym świecie. BreathBox ma w sobie duszę InnerWeb-u wraz z wszystkimi najważniejszymi cechami jakie charakteryzują oprogramowanie tej firmy.

InnerWeb opiera całą swoją działalność na innowacyjnych projektach i rozwiązaniach Badawczo Rozwojowych, które są nietypowe w skali światowej. Przecierając nowe szlaki, prezentują zakładom przemysłowym nowe możliwości. W tym co robią reprezentują Ducha wszystkich Polaków.

Informacja prasowa InnerWeb

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Informacja prasowa
KOMENTARZE
(1)
Marcin Woreck...
4 lata temu
Profesjonalna prezentacja firmy. Gratulacje dla całego Zespołu InnerWeb. Respirator robi wrażenie.