Trwa ładowanie...
bEiLUAUR

Notowania

Przejdź na

Jakubas apeluje do przedsiębiorców. "Weźmy odpowiedzialność"

- Apeluję do wszystkich przedsiębiorców. Niech wezmą odpowiedzialność za walkę z pandemią również na własne barki - mówi w programie "Money. To się liczy" Zbigniew Jakubas, właściciel Multico i jeden z najbogatszych Polaków. On sam w swoich firmach testuje pracowników przynajmniej raz w tygodniu. - Jeśli szybko ich zdiagnozujemy, to mniej osób będzie zakażonych - zwraca uwagę. Zdaniem Jakubasa to właśnie pracodawcy powinni się mocniej zaangażować w walkę z wirusem. - Jesteśmy przedsiębiorcami, więc musimy też brać odpowiedzialność. To nie jest jakiś gigantyczny wysiłek, a daje efekt - mówi biznesmen. Nie ukrywa jednak, że wiele decyzji polityków nie pomaga ograniczaniu epidemii. Jak przykład podaje choćby zamykanie na ostatnią chwilę niektórych branż lub wprowadzanie obostrzeń.

186 reakcji
28
103
55
Podziel się
Komentarze (55)
zobacz więcej komentarzy (55)
bEiLUAVd
KOMENTARZE
(55)
Aa
7 miesięcy temu
Panie Jakubczyk mam firmę po kosztach utrzymania dwich pracowników zostaje mi 4 tys nie narzekam ale jak m 2 raz 4 tygodnie równa się 8 testów razy 400 zł to ja nie mam po co pracować jakby test kosztowa 30 zł to ok
PIS
7 miesięcy temu
No tak, oddaj swoją kasę do budżetu! Wesprzyj kraj! Nie bądź chytry! Inaczej nie będziemy mogli kupić sobie nowych limuzyn i przydzielić sobie nagród, ty chciwy narodzie!
Espresso
7 miesięcy temu
W Polsce test RT kosztuje 500 zl. W Czechach 100 zl. Jak taka cena byłaby W Polsce to bym testował moich pracownikow
bEiLUAVv
JA...
7 miesięcy temu
p.Jakubas testuje co tydzień swoich pracowników , pytanie czym , testami pcr które mogą być w 60-70% pozytuwnie fałszywe czy kasetkowymi wykrywającymi covida w napoju z Tymbarku?
Waz
7 miesięcy temu
Popadasz w paranoje...ja nie zgadzam się by ktoś robił mi testy
...
Następna strona