Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Jakubas apeluje do przedsiębiorców. "Weźmy odpowiedzialność"

- Apeluję do wszystkich przedsiębiorców. Niech wezmą odpowiedzialność za walkę z pandemią również na własne barki - mówi w programie "Money. To się liczy" Zbigniew Jakubas, właściciel Multico i jeden z najbogatszych Polaków. On sam w swoich firmach testuje pracowników przynajmniej raz w tygodniu. - Jeśli szybko ich zdiagnozujemy, to mniej osób będzie zakażonych - zwraca uwagę. Zdaniem Jakubasa to właśnie pracodawcy powinni się mocniej zaangażować w walkę z wirusem. - Jesteśmy przedsiębiorcami, więc musimy też brać odpowiedzialność. To nie jest jakiś gigantyczny wysiłek, a daje efekt - mówi biznesmen. Nie ukrywa jednak, że wiele decyzji polityków nie pomaga ograniczaniu epidemii. Jak przykład podaje choćby zamykanie na ostatnią chwilę niektórych branż lub wprowadzanie obostrzeń.

KOMENTARZE
(55)
Aa
3 lata temu
Panie Jakubczyk mam firmę po kosztach utrzymania dwich pracowników zostaje mi 4 tys nie narzekam ale jak m 2 raz 4 tygodnie równa się 8 testów razy 400 zł to ja nie mam po co pracować jakby test kosztowa 30 zł to ok
PIS
3 lata temu
No tak, oddaj swoją kasę do budżetu! Wesprzyj kraj! Nie bądź chytry! Inaczej nie będziemy mogli kupić sobie nowych limuzyn i przydzielić sobie nagród, ty chciwy narodzie!
Espresso
3 lata temu
W Polsce test RT kosztuje 500 zl. W Czechach 100 zl. Jak taka cena byłaby W Polsce to bym testował moich pracownikow
JA...
3 lata temu
p.Jakubas testuje co tydzień swoich pracowników , pytanie czym , testami pcr które mogą być w 60-70% pozytuwnie fałszywe czy kasetkowymi wykrywającymi covida w napoju z Tymbarku?
Waz
3 lata temu
Popadasz w paranoje...ja nie zgadzam się by ktoś robił mi testy
...
Następna strona