Trwa ładowanie...
bEJfOlnp
Notowania
Przejdź na

Kolejne lockdowny mało prawdopodobne. Prezes PFR kreśli plan na przyszłość

Przed Polską kolejna, czwarta już fala pandemii koronawirusa. Mimo że w Polsce, jak podało 8 września Ministerstwo Zdrowia, zaszczepionych jest połowa obywateli, rząd nie kreśli scenariusza narodowego lockdownu, jak miało to miejsce przy pierwszej fali ataku COVID-19. - Patrząc na doświadczenia z innych krajów, czwarta fala nie przełożyła się na duży wzrost liczby hospitalizowanych osób - zaznacza szef PFR Paweł Borys. Zdaniem szefa PFR stuprocentową gwarancję przejścia przez kolejną falę bez lockdownu daje zwiększenie liczby zaszczepionych osób. - Czwartą i kolejne fale pandemii, choć trzeba pamiętać, że wirus jest nieprzewidywalny, powinniśmy przejść suchą stopą. Zwłaszcza że jesteśmy dużo lepiej przygotowani do łagodzenia gospodarczych skutków COVID-19 - dodaje prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.

0
0
6
Podziel się
Komentarze (6)
zobacz więcej komentarzy (6)
bEJfOlnB
KOMENTARZE
(6)
Warsaw boy 🙏...
miesiąc temu
Ale mam bekę jak dzbany piszą ze PiS lockdown robi albo ze to winna PiS 🤣 PiS ma tyle do gadania jak reszta krajów i ich przywództwo.
skandal
miesiąc temu
Kogo obchodzą te cyrki? Pięć zgonów schorowanych starszych ludzi na 40 mln obywateli i pracowników z zagranicy to powód do ograniczeń i cyrków sanitarnych? Czy to nie zabieg odwrócenia uwagi od bezpieczeństwa kraju i sytuacji gospodarczej?
Nauczyciel gó...
miesiąc temu
Zamknijcie szkoły. Bo niechce mi się jeździć - wole pracować zdalnie
bEJfOlnT
jarek
miesiąc temu
znów pis pozamyka Polskę? Szykuje się kolejny etap niszczenia gospodarki przez pisowskich komunistów
Wstyd Polacy
miesiąc temu
Ludzie co z Wami?zamykacie swoje firmy z powodu bezprawnych lokdałnów?kiedyś ludzie walczyli o wolność,teraz chowają głowę w piasek